Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenységet hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenységet hogyan lehet kiölni? Állandóan megfertőznek vele.

Figyelt kérdés

Szinte minden férfi elkezdi a kapcsolatot tönkretenni azzal hogy elkezdenek féltekenykedni.

A szerelmes ködöt meg sem lehet élni boldogan, mert már mennek az alaptalan vádak és veszekedések.

Egy idő mulva már en is féltékeny leszek es nem tudok a ködben úszkalni már többé.

Egymást védik.

Azaz mikor említem hogy exem is pl ezert azert feleslegesen volt féltékeny erre rámondják hogy de minden férfi az lenne ilyen esetben.


És a féltékenység szépen eszi minden kapcsolatomat mint vmi élősködő rákbetegség. Nem tudom megélni a boldogságot szerelmet, nem az összeköltözésen fejlodesen haladáson vagyunk, hanem a bizalom kiépítésén csak. Szánalom az egész :(


Hogyan lehet ezt megállítani, megszüntetni a kapcsolatokban hogy ne mindig egy fantom 3.miatt kelljem már veszekedni hogy ki les kit az utcán vagy ki kivel állt szóba kivel találkozik. Stb.



#féltékenység ellenszere
2022. jún. 1. 12:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden egyes kapcsolatodban probléma, a hiba a valahol a te készülékedben van.
2022. jún. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%

Ezzel nekem is problémám volt. Ritkán még mindig van, de valahogy elnyomom. Alig volt önbecsülésem, de amint kezdtem elhinni, hogy igenis érek annyit a másiknak, hogy nem aláz meg azzal, hogy megcsal, enyhült és könnyebb volt elhesegetni ezeket a gondolatokat. Amíg tudom, hogy én mindent megteszek azért, hogy működjön a kapcsolat és ő is így áll hozzám, addig igazából felesleges féltékenykedni és ezzel megölni a kapcsolatot.

Ha ezek ellenére mégis bekövetkezik az, amitől tartok, az nem az én szégyenem, hanem a hűtlen félé.

2022. jún. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nálunk is a kapcsolat erősítése megy, a másik biztosítása arrol hogy egyikünk sem aljas ember, hogy átverje a masikat, meg stb.

Próbáljuk a veszekedéseket csökkenteni stb.

De ez annyira szánalom hogy ezen a szinten tartunk. És mindig lehoznak a ködről. Épphogy szerelmes lettem, épphogy "örömtöl csillog a szemem",love bombing, már kapom is az ívet és a balhékat:(

Es külön arra kell koncentrálnunk higy juj bizalmat akarok kiváltani aminek ALAP természetesnek kéne lennie, nem ezen túlórázni szerelmes kapcsolatban, ahol szeretik egymást.

Ugy kell dolgozni egy bimbózó kaocsolaton mint a 20 éves házasoknak vmi párkaocsolati terápián. Elkeserítő:(

És már bele vagyok fáradva.

2022. jún. 1. 12:27
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Te választasz rosszul valahogy.
2022. jún. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4 ők azt mondják egy férfi sem viselné nyugodtan kérdezzek bárkit
2022. jún. 1. 12:32
 6/17 A kérdező kommentje:

A választásrol:

Azzal vagyok, aki viszonozza az érzéseim. Választhatok en bárkit, ha nem kölcsönös. Ez nem ugy megy hogy én rábökök vkire hogy na veled vagyok, aztán ő meg akkor velem is van.

Azzal tudok lenni aki akar engem, szeret engem.

A nő valaszt ugyan, de a férfi dönt.

2022. jún. 1. 12:35
 7/17 denumer ***** válasza:
100%
Írhatnál konkrét példát, az sokat segítene megérteni a helyzetet.
2022. jún. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
De ha Te nem szereted vagy nem felel meg Neked,attól még nem kell Vele lenni, mert ő oda van érted( nyilván nincs, ha betegesen féltékeny).Akkor addig egyedül vagy és majd jön aki kell, kölcsönösen.
2022. jún. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nekem nemigen vannak kölcsönös kapcsolataim. Megbecsülöm, ha megadatik.


Példa:


Vannak r.banc ismerőseim, akik nem egy esetben kezdtek ki a barátommal. Es nem egy esetben az aktuális nekik kezdett udvarolni engem dobva, aztan a csajok röhögve offolták a srácokat.csak egotuning.

Velük nem tartok kapcsolatot de megesik hogy összefutok ilyenekkel.

Mivel az aktuális barátom de mindegyik kontrollálni akar igy javareszt hivogatnak videocseten stb es mutassam hol vagyok kikkel. Ergo lánytarsaságok eseten megesett hogy nem veszem fel vagy hazudok hogy x helyen vagyok, leellenőrizték az x helyet es nem voltam ott, hazugsagon lettem kapva.

Erre a mostani barátom is kötelezne hogy márpedig vegyem fel neki ha ilyen van.

Es keptelenek.megérteni hogy NEM AKAROK BEMUTATNI csajokat, nem akarom az ilyen embereket az életembe pláne nem a kapcsolatomba bevonni.

Es a mostanival is ezen ment a belhé es mar dühömben azt is mondtam majd le is vetkőztetem őket es negyesben küldünk.majd neked puszit videocseten ha neked a csajismeroseimről kell info akkor legyen!!

Ezen ha nem is tudom ugy átadni de hatalmas balhé ment az exemmel is (majdnem rá is mentünk es szabályosan meg is tört a kapcsolat!)de a baratommal is.


Alap vádjuk hogy ha nem veszem fel pasival vagyok! Es mindhatok bármit ha nem bizonyitom hogy csajokkal. De en őket nem akarom bemutatni. Errol nem nyitok vitát sem. Es megy a háború. Ezen.

2022. jún. 1. 13:13
 10/17 A kérdező kommentje:

És ennek folytatasa mikor pl ő edzésen van de valahogy nem akar képet küldeni. Es mivel benne az fordul meg ha nem akarom bemutatni a kornyezetem akkor szerinte pasival vagyok, azaz ha Neki ilyen az agya, akkor en mire gondoljak ha ő eltunik ha képet vagy videocsetet kérek?


Es igy eszi be magát minden

2022. jún. 1. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!