Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van aki állandoan nyomul a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki állandoan nyomul a páromra. Folyamatosan féltékeny vagyok ez miatt. Hogyan tegyem ezt félre?

Figyelt kérdés

Párom egójának tetszik a dolog, de nem viszonozza, de az is zavar hogy ránéz lesi vagy szól hozzá.(szomszéd)

Szinte minden nap feszengek ez miatt a saját lakhelyemen ha nálam van a párom.

Ha más környezetben vagyunk akkor jol érzem magam ha nem les utcán épp nőt, de leginkább nálam vagyunk.

Napi szintű "terrort"élek meg így.

Mit csináljak?


2022. máj. 24. 18:06
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltél vele erről? Tudja, hogy téged ez mennyire rosszul érint?
2022. máj. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Ki kit les tulajdonképpen? A párodnak, de akár a szomszédnak is lehet szólni, hogy rém kínos, amit csinál fejezze be.
2022. máj. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

Beszeltunk persze. Nem viszonozza nincs köztük telszam csere semmi ilyen.


Attol még megy az epekedés az egyik részről továbbra is, párom pedog feszult attol hogy feszult vagyok, legutobb már olyanokat mondott neki ha kell le is pukizza annyira nem érdekli. Csak nyugidjak már meg.

A csaj meg lesett hogy mi van es meg van az öröme megint hogy rola megy a téma köztünk

2022. máj. 24. 18:28
 4/38 anonim ***** válasza:
36%
Ne légy már ilyen nyámnyila, állj oda a csaj elé azt közöld vele hogy a pasi a tied, és ha nem száll le róla megemlegeti!
2022. máj. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
2022. máj. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

3-as Leírnád, hogy mi történik, ami miatt féltékeny vagy, illetve azt, hogy szomszéd hogy kell elképzelni (10 emeletes/családi ház)?

Egyre inkább azt érzem, hogy a semmire vagy féltékeny!

2022. máj. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Párod amúgy csinál valamit, amivel adhatja alá a lovat vagy a szomszédod minden indok nélkül nyomul? Lehet komolyabban le kéne ráznia és akkor befejezné. A leírásodból kicsit az jön le, hogy bár semmit nem akar tőle, de kicsit élvezi a figyelmet és ezért nem tette eddig.
2022. máj. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Erkélyen átszólnak egymásnak meg ilyenek


A párom nem válogatós tipus(tehát tökmindegy szebb e a masik vagy nem, nem felszínes a párom. Lyuk, lyuk es kész. Én jo vagyok neki nem kell neki más. Mert minek. Egy elég.Ezt privre reagáltam)

2022. máj. 24. 18:44
 9/38 A kérdező kommentje:

semmit nem akar tőle, de kicsit élvezi a figyelmet és ezért nem tette eddig."


De most ez is olyan ha neki állna nagy mellénnyel lerázni akkor mar van is téma köztuk es ezzel is csak közelebb kerülének egymáshoz ismerkedésben.

A legjibb lenne a teljes ignorálás de szomszed. Allandoan jelen van

2022. máj. 24. 18:46
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha leáll vele beszélgetni, mikor tudja, hogy bejön neki és téged ez nagyon zavar, az elég gáz. Nem azt mondom, hogy legyen bunkó, de leállíthatná és utána lehetne kimérten udvarias, ha szükséges. Szóval mondjuk köszön, ha látja, de nem beszélget vele hosszabban.
2022. máj. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!