Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 4 év után még mindig az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év után még mindig az ex mérgez?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, 1 éve házasok. Férjemnek 2 gyereke, nekem 1.


Az exe, aki a gyerekei anyja, a mai napig igyekszik gusztustalanul viselkedni, beszólogatni, direkt kiszúrni vele/velünk. Ha bármi konfliktus van, jönnek a férjemnek az sms-ek, hogy biztos azért nem értél rá, mert valakinek viszket... a fiamat gusztustalannak titulálta. Engem per "a retkes" emleget írásban is a nevelt lányomnak, aki heti váltásban velünk él, én mosom a ruháját, teszem elé az ebédet.

Mindig az volt a mondás, hogy ne adjuk meg neki azt az örömet, hogy reagálunk bármire is - magyarul egyszer nem volt a nő felkérdezve pl mikor viszi haza a gyerekeket, hogy kikérné magának, hogy az ő feleségéről hogy... semmi.

Most hétvégén történt, hogy a hölgy megint jól felhúzta őt, ettől már 2 napja marha ideges volt. És akkor szólt valami olyat, ami nekem nem tetszett, visszaszóltam és elkezdett velem ordítani mint az állat, hogy mit kurváskodsz itt?? Meglepődtem. Visszakiabáltam, hogy azzal ordíts akit illet bszki és kiszálltam a kocsiból.

Mondtam, ott marha csendben vagy és nem szólsz semmiért, rajtam simán levezetheted az általa okozott feszkót. Te mondom egy bocs vagy bármi?

Azt mondta, nem kellett volna szítanom a tüzet, gondolkodjak el a viselkedésemen.

?

Mondtam, remélem ha legközelebb megint felqrja az agyadat anyuka, pofán is vágsz, majd ott is elgondolkodok, hogy mivel is provokáltalak.


Hogy kezelnétek ti ezt?



2023. jún. 6. 14:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%

Ezzel a cigánykodással semmiképp sem juttok előre, az biztos. Illetve neked sem kellene beleszólnod igazán. Ez a párod dolga, ő védjen meg téged és a gyerekeit.


Szóval neked a párodra kéne hatnod, hogy rendezze a helyzetet.

2023. jún. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Nem is ebbe szóltam bele, az én fiam hívott fel és azzal kapcsolatban válaszolt úgy a férjem, hogy felcsattantam.

Eddig se szóltam bele, nem én üzengetek, írogatok. Én vagyok szapulva. Csak marhára unom, hogy a nő is engem qrváz le és már a férjem is velem ordít, mert a nő őt felidegesítette. Tehát én mindkettőt toleráljam és fogjam be.

Igen, cigánykodás, én is azt látom, hogy egymást bszogatják én meg ott állok középen, pedig nekem pont semmi közöm hozzá.

2023. jún. 6. 14:26
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, ebből ki kellene szállni. Arra, hogy a férjed így beszélt veled, nincs magyarázat. Ha ő így reagál a konfliktushelyzetre, az nagyon rossz jel. Nem elég, hogy goromba, még téged hibáztat. Tartok tőle, hogy ez csak rosszabb lesz.

N

2023. jún. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Ja és nem véd meg. Egyszer nem kérte ki, hogy a nő miket ír le rólam neki is, a gyereküknek is. A béke kedvéért ez rá van hagyva. Én meg nézzem el mindkettejüknek, hogy engem hordanak le, hogy ne egymást kelljen, vagy én nem tudom... már az jutott eszembe, lehet én vagyok itt a felesleges harmadik.
2023. jún. 6. 14:31
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát eléggé felesleges harmadik vagy valóban.
2023. jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Itt veled is probléma van, hogy feleségül mentél hozzá meg ennek teszed ki a gyerekedet.
2023. jún. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

3 évig nem volt ilyen, azért mentél hozzá? Vagy eleve így indult, te meg tűröd?

Mióta voltak külön, mikor te a pasit megismerted? Akkor nem volt jele, hogy még mindig nincs túl az exén?

Veszekedés meg ordítás helyett tényleg az lenne a célszerű, ha inkább elváltok.

2023. jún. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Fél éve voltak külön, mikor megismerkedtünk. Dehogy nem volt jele, hogy nincsenek túl. Hónapokig hallgattam, hogy szidja, amikor besokalltam és mondtam, itt az elég nekem ezt a nőt hallgatni. Akkor visszább vett.


Jó ideje aránylag normálisan mentek a dolgok, de ahogy jön egy helyzet, ami nem úgy van, ahogy a nő elképzeli, akkor tombol és alpári lesz - nyilván velem szemben. Plusz gyerekekkel szívatás. Amin apuka felindul és ő is tombol. Én meg szép csendben legyek, ignoráljam hogy fel vagyok kérdezve édesanyja által, megint viszket-e, azért nem ért-e rá édesapa valamire, meg azt is ignoráljam, hogy apuka ordít velem, mert a nő felcseszte.

Mindkettő tombol és egymással vetekszik, én meg állok középen és engem szidnak:)

2023. jún. 6. 15:09
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ú, bakker, mindenhol áll a bál ezek szerint..
2023. jún. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
25%

Kozen vettetek a lakast hazassag utan? Mert tkbb mint a fele a tied.

Valn el es vidd el a lakasat

2023. jún. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!