Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 4 év után még mindig az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év után még mindig az ex mérgez?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, 1 éve házasok. Férjemnek 2 gyereke, nekem 1.


Az exe, aki a gyerekei anyja, a mai napig igyekszik gusztustalanul viselkedni, beszólogatni, direkt kiszúrni vele/velünk. Ha bármi konfliktus van, jönnek a férjemnek az sms-ek, hogy biztos azért nem értél rá, mert valakinek viszket... a fiamat gusztustalannak titulálta. Engem per "a retkes" emleget írásban is a nevelt lányomnak, aki heti váltásban velünk él, én mosom a ruháját, teszem elé az ebédet.

Mindig az volt a mondás, hogy ne adjuk meg neki azt az örömet, hogy reagálunk bármire is - magyarul egyszer nem volt a nő felkérdezve pl mikor viszi haza a gyerekeket, hogy kikérné magának, hogy az ő feleségéről hogy... semmi.

Most hétvégén történt, hogy a hölgy megint jól felhúzta őt, ettől már 2 napja marha ideges volt. És akkor szólt valami olyat, ami nekem nem tetszett, visszaszóltam és elkezdett velem ordítani mint az állat, hogy mit kurváskodsz itt?? Meglepődtem. Visszakiabáltam, hogy azzal ordíts akit illet bszki és kiszálltam a kocsiból.

Mondtam, ott marha csendben vagy és nem szólsz semmiért, rajtam simán levezetheted az általa okozott feszkót. Te mondom egy bocs vagy bármi?

Azt mondta, nem kellett volna szítanom a tüzet, gondolkodjak el a viselkedésemen.

?

Mondtam, remélem ha legközelebb megint felqrja az agyadat anyuka, pofán is vágsz, majd ott is elgondolkodok, hogy mivel is provokáltalak.


Hogy kezelnétek ti ezt?



2023. jún. 6. 14:14
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Nem vettünk még, mert a férjem ex élettársa évek óta se eladni, se költözni nem volt hajlandó a közös házból, a férjem pénze abban áll. Most végre karácsonyra belement az eladásba és osztozkodásba, azóta viszont áll az ingatlanpiac... nekem van saját lakásom, csak elköltöztem miatta másik városba. Egy közös albérletben lakunk.


Amúgy ha közös lakást vettünk volna, mitől lenne több mint fele az enyém...?

2023. jún. 6. 15:33
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan ezt mondta, hogy mit kvaskodsz itt? Es meg csak rosszul sem erzi magat miatt?

Azert nem ved meg mert o se nez teged semmibe.

Hagyd magad mogott ezt a cirkuszt.

2023. jún. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Engem is meglepett ezzel a mondással... illetve nem mondta, ordította. Kiszálltam, otthagytam, mondtam, haza már gyalog megyek.


Nem érzi rosszul magát. Ma kérdeztem reggel, egy bocs esetleg, vagy valami...? Megint azt mondta, nézzek magamba, hogy miért szítom a tüzet amikor ő amúgy is ideges. Mondtam, azzal kell ordítani, aki szította.

2023. jún. 6. 16:02
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem mentség arra, hogy így beszéljen veled. Arra meg pláne, hogy neki áll feljebb!

Én itt nem csak a kocsiból szállnék ki...

2023. jún. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Huu, hat nalunk is voltak balhek az exfeleseg miatt, sokszor veszekedtunk is miatta a ferjemmel, mert vele sosem szajalt, amit reszben megertek, mert a fia anyja, de szerencsere azt sosem turte, hogy engem pocskondiazzon anyuka. Plane ilyen csunyan nem beszelt velem, nem is ertem, a te ferjed miert nem all ki melletted. Ha meg ennyire fontos neki a volt asszony, menjen vissza hozza.
2023. jún. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Én elhagynám, nem elég, hogy nem áll ki melletted és rajtad vezeti le még le is qrvázz.

Mire vársz még, hogy kapjál is?

2023. jún. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
80%
Életemben egyszer kezdtem elvált gyerekes nővel, soha többé nem fogok ha a gyerek apja még képben van. Soha nem tartotta magát semmihez, ha programot csináltunk kettesben tuti hogy lemondta a találkozót, megbízhatatlan volt. A gyerek ragaszkodott hozzá, amikor nem vitte el megbeszélt programra mindig nyűgös lett, nehéz volt kezelni. A páromra is hatással volt, ha beszéltek telefonon elég ingerült lett, csomószor lemondta a randinkat mondván, hogy rossz kedve van és más elfoglaltsága van. Az ilyen édes hármas vagy édes négyes felállás csak azoknak való akik szeretik stresszben élni az életüket és jól viselik azt, hogy soha semmit nem terveznek meg előre. Soha többet.......
2023. jún. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Nekem is van gyerekem, férjemnek is

Csakis gyerekes párt kerestem

Gyerektelenként nyilván más

2023. jún. 7. 06:44
 19/25 Andi80018 ***** válasza:
100%
Szerintem szépen pakold össze magad meg a gyereket, és inkább neveld egyedül a saját házadban. Nyugalom lenne legalább... ennek sose lesz vége.
2023. jún. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Ezt kéne amúgy. Csak már itt a munkahelyem, fiam itt kezdi szeptembertől a középiskolát, ide jár edzeni. A hlyepicsa meg a megalkuvó férjem miatt rúghatnám fel mindkettőnk életét másodjára is, ha hazaköltözünk.
2023. jún. 7. 09:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!