Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 4 év után még mindig az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év után még mindig az ex mérgez?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, 1 éve házasok. Férjemnek 2 gyereke, nekem 1.


Az exe, aki a gyerekei anyja, a mai napig igyekszik gusztustalanul viselkedni, beszólogatni, direkt kiszúrni vele/velünk. Ha bármi konfliktus van, jönnek a férjemnek az sms-ek, hogy biztos azért nem értél rá, mert valakinek viszket... a fiamat gusztustalannak titulálta. Engem per "a retkes" emleget írásban is a nevelt lányomnak, aki heti váltásban velünk él, én mosom a ruháját, teszem elé az ebédet.

Mindig az volt a mondás, hogy ne adjuk meg neki azt az örömet, hogy reagálunk bármire is - magyarul egyszer nem volt a nő felkérdezve pl mikor viszi haza a gyerekeket, hogy kikérné magának, hogy az ő feleségéről hogy... semmi.

Most hétvégén történt, hogy a hölgy megint jól felhúzta őt, ettől már 2 napja marha ideges volt. És akkor szólt valami olyat, ami nekem nem tetszett, visszaszóltam és elkezdett velem ordítani mint az állat, hogy mit kurváskodsz itt?? Meglepődtem. Visszakiabáltam, hogy azzal ordíts akit illet bszki és kiszálltam a kocsiból.

Mondtam, ott marha csendben vagy és nem szólsz semmiért, rajtam simán levezetheted az általa okozott feszkót. Te mondom egy bocs vagy bármi?

Azt mondta, nem kellett volna szítanom a tüzet, gondolkodjak el a viselkedésemen.

?

Mondtam, remélem ha legközelebb megint felqrja az agyadat anyuka, pofán is vágsz, majd ott is elgondolkodok, hogy mivel is provokáltalak.


Hogy kezelnétek ti ezt?



2023. jún. 6. 14:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Inkább rúgnék fel mindent, de nem élnék így és a gyerekemnek se ilyen példát mutatnék.
2023. jún. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Ez is megoldás, igen, felrúgni és 4 év után újra megalapozni a gyerekkel az életünket visszamenni a saját lakásunkba, ahonnan ideköltöztünk, vagy itt maradni... Csak ez nem két nap.
2023. jún. 7. 14:06
 23/25 A kérdező kommentje:

Ma mikor a szemem láttára ütötte arcon eves közben a 7 éves fiát mert az valamit visszaszolt, kiborultam hogy teheti ezt?

Osszevesztunk mondtam itt de kemény vagy mit szólnál ha én is szajonvagnalak ha nem tetszene amit mondasz?

Erre belevert az ajtofelfaba eltort a keze

Mondta is, ugye tudom ha nincs ez, nem akadok ki, akkor ez nem történt volna meg

Nem akarom elhinni....

2023. júl. 9. 21:23
 24/25 anonim ***** válasza:
es mikor fogod elhagyni vegre?
2023. júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
A kérdés jogos
2023. júl. 9. 21:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!