Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Korábbi sérelmet hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korábbi sérelmet hogy lehet kezelni házasságban?

Figyelt kérdés

Többször mély fájdalmat okozott a férjem.

Volt egy közös traumánk amit együtt éltünk át,és valóban a gyász első folyamataként nem jól kezeltem a helyzetet és a családját(is) okoltam a történtekért.

Egy privát csoportban kértem segitséget ahova kiirtam a kèrdésemet,azt viszont nem tudtam hogy ők is benne vannak.

Egyből a elindult a cirkusz,de a férjem reakciója döbbenetes volt.

Az első az volt hogy írt nekik hogy reméli emiatt köztük nem lesz harag.

Ott úgy éreztem hogy ennyit érek,a lényeg hogy rá ne haragudjanak.

Ez azóta is nyílt seb bennem,és gyakran rágódok rajta.

Van valakinek tapasztalata mi lehet a megoldás.


2023. jún. 11. 18:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
26%
Nőként mondom, hogy nem vagy normális, és ha velem bejátszanál egy ilyet, hogy kibeszéled másoknak a kettőnk dolgát egy nyilvános fórumon, másnaptól nem kellene otthon aludnod.
2023. jún. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

11es

Nőként köszönöm a válaszod.

Azért azt tisztázzuk hogy ez egy zárt csoport veszteség feldolgozás témában,azt mondjuk nem tudtam hogy xy ismerősük akit én nem ismerek benne van és kifotózza nekik.

Az előtted lévő válaszolónak meg annyit hogy látszik mennyi megmondó ember van.’azóta már van közös babánk.

(Tudod mert hogy annyira mondtad hogy ne csodálkozzak ha nem akar tőlem gyereket ezek után)

2023. jún. 12. 19:42
 13/19 anonim ***** válasza:
35%

De nem értelek, mi a kérdésed, milyen sérelmed van még ennyi idő után, pláne, ha nem is neked volt igazad?


Mit kellett volna reagálnia arra, amikor a szülei közölték, hogy Te olyanokat írogatsz róluk, hogy miattuk volt halvaszülésed?


Tényleg nem vagy százas, ha nem làtod, hogy itt veled van a probléma. De azt se értem, hogy lehet valakinek annyi esze, hogy ilyen dolgokat névvel kiír bárhova az interneten.

2023. jún. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Jó ég,milyen sérelem ennyi idő után…

Vesztettél el gyermeket valaha?

Arctalanul jó nagy arcod van.

Nem is kell érts,elfogadom amit írsz nem vagyok százas.Szerinted,te pedig lègy oly kedves görgess tovább.

2023. jún. 12. 19:56
 15/19 anonim ***** válasza:
Te konkrétan mit szeretnél olvasni tőlünk? Én sem értem, hogy igazából mit szeretnél ebből kihozni, mert ugye itt mindenki hülye csak te vagy helikopter.
2023. jún. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Vetéltem el, ha ez gyermek elvesztésének számít.


De még mindig nem értem, szerinted mit kellett volna reagálnia, mert pont ezt nem írod le. Össze kellett volna vesznie a sz7leivel a hülyeséged miatt?


Te is mindenkibe belerúgtál egy elég durvát, ezt nem akarod felfogni.

2023. jún. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Az az én hülyeségem hogy kiirtam egy veszteséget feldolgozó csoportba ahol ki gondolta hogy visszajut hozzájuk.

De ez nem hülyeség hogy amikor teherbe estem egy litániát irtak nekem messengeren mekkora rakás sz@r vagyok mert megmerem tartani a gyereket,és hogy képzelem ezt….

Persze írtak még cifrábbakat is de azt nem irhatom ide.

Szóval én nem vagyok beszámitható amiért kiirtam ezt csoportba (ami NORMÁLIS FOLYAMAT GYÁSZFELDOLGOZÁSNÁL!!!) de ők igen amiért sz@rrá oltottak.’

Ha jol értelek kérlek?

2023. jún. 12. 20:25
 18/19 anonim ***** válasza:
Az interneten minden visszajut mindenkihez még sokszor akkoris, ha anonimként posztolsz. Asszonysutyorgóba voltak ebből cirkuszok régebben. Nem értem, hogy miből gondolod, hogyha egy magánéleti problémát kiteregetsz, akkor az nem jut vissza az illetékesekhez. A hàtuk mögött beszélted ki a problémát full nyilvánosan, ahelyett, hogy nekik mondtad volna el. Ez a lehető legrosszabb megoldás volt amit tehettél. Ők jogosan vannak megsértődve, neked a messengeres litániák miatt negatív érzéseid. Oké, mindenki megvan sértődve mindenkire. Értem. Esetleg viselkedjenek felnőtt módjára, üljetek le egy pálesz mellé és beszéljétek meg. Ennyi. Nem fogom szidni őket, hogy mekkora gcik voltak veled és biztosan miattuk lett halvaszülésed. Igen, ez egy tragédia, biztos nagyon nehéz ezzel együtt élni, de könyörgöm, meddig akarsz ezen lovagolni?
2023. jún. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

De össze-vissza beszélsz.


Neked az a sérelmed elvileg, hogy a férjed azt írta a szüleinek, reméli, nem lesznek rosszban a történtek miatt. Nyilván a férjed is azt gondolta, ami az igazság, hogy csak a te hülyeséged, hogy miattuk halt meg a babátok, akkor mit kellett volna írnia a szüleinek, neki is vádaskodnia kellett volna? Vagy az a baj, hogy nem veszett össze velük?


Ha ma már felfogtad, hogy annak, amit ők írta, semmi köze a te halvaszülésedhez, akkor továbbra is az a kérdés, mit sérelmezel? Mit kellett volna tennie szerinted a férjednek?


Egyébként bocsi, de tetszik vagy sem, akkor is hülyeség névvel kiteregetni a családi szennyest, pont emiatt, mert bárkihez bármi visszajuthat.

2023. jún. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!