Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak,a válás utáni első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak,a válás utáni első párkapcsolatotok mennyire volt komoly?

Figyelt kérdés
Van egy gyerek is,aki közös felügyelet alatt áll.Nemsokkal válást követően

2023. jún. 14. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Ugyan én nő vagyok, de az én exemnek jönnek-mennek a nők az életében. Nekünk is van közös gyerek, akivel nem foglalkozik. Nem tudom hogy ez előny e vagy hátrány. Szerintem a normális nőknél ez kizáróok, a többieknek meg +pont hogy legalább nem a gyerekre költ hanem rá, illetve több időt van vele. Lehet hogy nehezebben találsz párt mint gyerek nélkül, sőt biztosan, de ha törődsz a gyerekkel az sok ilyen haszonlesőt távol tart. Ha tudod mit akarsz és nem csak sodródsz az árral akkor én úgy gondolom hogy könnyű komoly kapcsolatot találnod, akár egy hozzád hasonló gyerekes nővel, akár nem.
2023. jún. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Én is nő vagyok, de Paromnak úgy tudom 7 hónappal a válás (szétköltözés) utan én voltam az első. Együtt élünk, jön a közös gyerek, szóval neki az első feleség utan egyből jött a második.


Egyik exem aki "pár lánnyal utanam" megnősült, majd kevesebb mint 1 év utan elváltak, neki kb 11-12 éve jönnek-mennek a nők, de nem is bánja. Neki is van egy gyereke, de ő csak 2 hetente viheti.

2023. jún. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy rokonom van, aki elvált, igaz ott a kapcsolat még előtte indult, az volt a válás oka, 10-11 éve tart.
2023. jún. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
A ferjem 6 evig volt egyutt az exevel, szuletett abbol egy fiu, mi 3 eve vagyunk egyutt, nemregiben osszehazasodtunk es rajta vagyunk a babateman.
2023. jún. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Én férfi vagyok és házas, de az utóbbi időben néhány szó esett a válásról. 1 gyerek van, 3 éves. Nekem egy darabig biztos nem kellene komoly kapcsolat. És itt most nem arra kell gondolni, hogy csak egyéjszakás kalandokat hajszolnék. Hanem pl. olyan nővel ismerkednék, akivel nem költöznénk össze hanem hetente néhányszor, vagy hétvégente találkozgatnánk (nem csak szex, programok stb.). Én biztosan nem kezdenék új házasságba. Az összeköltözésen is paráznék...
2023. jún. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyik baráti párnál a környezetemben: 18 év kapcsolat/14 év házasság és 3 gyerek után mentek szét, a férj csalta meg.

A nőnek fél év múlva új pasija lett, 1,5 éve vannak együtt, a volt férjnek nincs komoly,jönnek mennek a nők az életében, bàr szeretne, nem jön neki össze. Közben a volt feleségnél kapar, hogy béküljenek ki, de az már esélytelen.

Megdöbbentem mikor megtudtam, hogy ők szakítottak, róluk tényleg azt gondoltam végleg együtt maradnak. Az is meglepett hogy fél év alatt túl tudott lépni egy 18 éves kapcsolaton. Igaz, megcsalásnál nem nehéz meggyűlölni a másikat.

2023. jún. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!