Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai férfiak akarnak még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai férfiak akarnak még komoly párkapcsolatot és összeköltözést, esetleg családot?

Figyelt kérdés

Mindig úgy képzeltem, hogy lesz egy férfi az életemben, akivel egymást kerestük, összeházasodunk és családunk lesz.

Mondhatni nagy álmaim voltak az élettel kapcsolatban, de lehet a legtöbb ember számára ez mind megvalósul előbb-utóbb.

Már tizenévesen kerestem azt az egyet, és úgy voltam vele, még van időm, majd jön és nem keseredtem el, ha nem jött össze egyikkel-másikkal.

Most már kezdem úgy érezni, hogy a lehetetlent szeretném.

Ő is másra vágyik, meg ő is, meg ő is...

Ha nem találom meg a párom, minek ez az egész felhajtás és szenvedés?

Fölöslegesen születtem meg?


2022. márc. 17. 15:00
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretnék komoly párkapcsolatot, összeköltözést és házasságot. A gyerektéma már neccesebb, de a megfelelő nővel a megfelelő körülmények esetén lehet arról is szó.


(23 éves vagyok egyébként.)

2022. márc. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 Lachesys ***** válasza:
89%
Nekem azért úgy tűnik elegge rá vagy gorcsolve erre. Én amúgy inkább a harmincas férfiak között keresnek, manapság szerintem kevesen akarnak gyereket a húszas éveikben, férfiként én is kb 35 éves koromig tuti inkább élnek,egzisztenciát építenek, magammal foglalkoznék. Csak nőként vagyunk megáldva a biológiai órával 🥲
2022. márc. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
94%

Pont annyian, mint régi férfiak. De komolyan van értelme az ilyen kérdéseknek valaki szerint?

Vannak férfiak akik akarnak, vannak akik nem. Azon kéne erősen elmerengni, miért választasz rendre rosszul. Ennyi a nyitja a problémának.

2022. márc. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
56%
Amíg az utolsó kérdés komolyan felmerül benned, addig nem is lesz jól működő párkapcsolatod. Ne görcsölj ennyit, szeresd magad, akkor mások is szeretni fognak.
2022. márc. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
45%
Akarnánk de sajnos túl nagy lett a nők pénzéhsége:(
2022. márc. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akarok és találtam is nőt hozzá.
2022. márc. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
69%
(nem kúrópajti férfiak után kellene menni és akkor nem lenne gond)
2022. márc. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
17%

Attól függ, milyen férfit keresel. Gondolom ilyenekre vadászol, mint ő:


[link]


Vele nehéz lesz hosszú távú kapcsolatot építeni.


Ő viszont akar, méghozzá veled, csak nem veszed észre:


[link]

2022. márc. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden férfi egyforma.
2022. márc. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
74%
Igen a legtöbben akarnak.
2022. márc. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!