Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális hogy újra vágyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy újra vágyok arra hogy igazán nő lehessek?

Figyelt kérdés
Lassan 31 éves leszek és van egy 3 éves kislányom. Lassan 6 éve hogy megismerkedtem a férjemmel és 3 éve vagyunk házasok. Amióta megszületett a kislányunk a szexuális életünk nagyon háttérbe szorult és eléggé el is távolodtunk egymástól.(főleg anyukája miatt) Sose kedveltek engem ebben a családban de mióta van unokájuk mégjobban cseszegetnek már napi szinten. Mostanában kezdtem el azt érezni hogy vágyok arra hogy újra nő lehessek, hogy újra csinosan tudjak öltözködni hogy adjak magamra úgy mint régen. Vágyok a boldogságra valami érzésre. Hiányzik a szex is nem tagadom hiszen itt vagyok lassan 31 évesen és attól hogy van egy gyerekem még szeretném magam nőnek érezni. 3 éve nem jutottam el a falun kívül nagyon sehova kislányommal se vtunk nagyon sehol eddig. Annyira elvesztettem önmagamat pedig régen szép csinos nőnek tartottam magamat. Sosem volt túl sok önbizalmam de anyósom a maradékot is kiírtotta belőlem. Folyton azt hallom hogy nézek ki mint egy gebe fújj hányingere van ha rámnéz. Igen vékony alkat vtam mindig de szerettem csinosan öltözni volt időm fodrászhoz kozmetikushoz és kormoshoz eljárni. Bárcsak újra eljuthatnék ilyen helyekre is.
2023. jún. 16. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

És mi akadályoz meg abban, hogy újra csinosan öltözz, fodrászhoz, kozmetikushoz és körmöshöz menj? 3 éves a gyerek, már régen bölcsis korú, de lassan egyébként is óvodában a helye, ráadásul hol van az előírva, hogy 0/24-ben te kell, hogy vigyázz rá?

Anyóssal meg nem kell foglalkozni: ha nincs hozzád egy jó szava sem, nem kell odamenni!

2023. jún. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

"Normális hogy újra vágyok arra hogy igazán nő lehessek?"


A kérdés nincs jól felrakva, inkább ilyesmit irhattál volna ki:


"Normális hogy rájöttem arra hogy igazán nő sosem voltam?"


Nem elég, hogy hozzámentél a férjedhez még gyereket is nemzettél vele pedig soha nem működött rendesen kettőtök kapcsolata, hiszen az anyós szava szent és nem áll ki melletted, amikor bánt! Tudatosítani kéne inkább, hogy sosem voltál igazi nő, elválni és a lányoddal tovább állni jó messzire tőlük!

Az, hogy felöltözöl, kisminkeled magad, hajad belövöd egyáltalán nem egyenlő azzal, hogy te igazi nő vagy. Anya se vagy, hagyod, hogy mérgező közegben legyen nap mint nap... No comment. 🤦‍♀️

2023. jún. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Az, hogy adsz-e magadra, csak rajtad múlik. A gyerekkel is lehet menni helyekre, ez is rajtad múlik, hogy kimozdulsz-e. Ha hagyod teljesen bedarálni magad ebben az anyós-meny viszonyban, akkor nagyon rossz helyzetbe fogsz kerülni. Az anyósod azért bánt, mert hagyod magad. Hozzáteszem, a férjed mit szól ehhez? Feltételezem, hogy nem áll ki melletted, ami nagy baj. De neked is meg kell tanulnod felnőtt nőként kiállni magadért és visszaverni az ilyen támadásokat.
2023. jún. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Az nem segítene, ha visszamennél dolgozni? Lenne okod minden nap csinosan felöltözni. Ki is mozdulnál, kiszakadnál az otthoni környezetből. Lenne is rá pénz, hogy fodrászhoz és kozmetikushoz menj.

Az is lehet, hogy a te önbizalmad is erősödne, ha anyagilag nem lennél kiszolgáltatva.

2023. jún. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit érdekel anyós véleménye úgy őszintén? :D
2023. jún. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Uh de felidegesített a kis anyós... Annyi ilyen anyós van, ritka a rendes. Egy besavanyodott öregasszony. Irígységtől megbolondul. Szedd össze magad és mutasd meg neki, hogy egy gyönyörű nő vagy! Öltözz csinosan és nehogy miatta hizz! Ettől még ingerultebb lesz. Sminkelj meg minden. Olyan fiatal vagy. A férjed pedig borzalmas, meg kellene védenie, ne beszéljen veled így az anyucikája. Ő már felnőtt férfi, kirepult az otthonából, tojáshéj leesett a fenekéről. Te vagy az első neki. És igenis adja meg az ágyban amit kell!!! Aztán csodálkoznak és elmondjak mindennek a nőket, hogy kurvák, hát ezért... Mert teljesíteni kellene.

Minden nap ne engedd anyóst hogy a nyakatokra járjon. A te vagyis a ti gyereketek, nem neki lett szülve. Üljön le, saját életével és külsejével foglalkozzon.

Járj el fodrászhoz!! Mindig legyen az eszedben hogy irigy rád, ne foglalkozz a banyával.

A férjed is jobban felfog figyelni rád, ha csinos leszel újra. Lepd meg, csábitsd el szexi fehérneműben. Ha erre sem reagál akkor vele van a baj!!!

2023. jún. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!