Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nekem a szép, vékony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem a szép, vékony, normális testalkatú lányok jönnek be, akkor ezt azt jelenti, hogy nagyon keményen meg kell harcolnom érte, hogy a barátnőm lehessen egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
yes.
2012. jún. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
a vékonyat most női vagy férfi szemmel nézzük? Van egy lány ismerősöm utóbbi időbe nagyon jóba vagyunk és azt mondja magáról hogy kövér meg nem jó alakja van,jó nem olyan mint a legtöbb mai 15-16-nak inkább mint egy NŐnek
2012. jún. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
amúgy meg igen,de nem feltétlenül jelent boldogságot a szép külső
2012. jún. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek az ilyen nők jönnek te nagyon hülye -.-'.

Ahhoz hogy ilyen barátnőd legyen nem harcolni kell hanem jóképűnek kell lenni.

Lehet lepontozni attól még ez az igazság :D

2012. jún. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A lányok szokták mondani, hogy helyes vagyok. De én nem azt látom, hogy ennyi elég lenne önmagában. Meg én amúgy is elég visszahúzódó, félénkebb srác vagyok. Nem sok önbizalmam van.
2012. jún. 10. 16:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Akinek kellesz, azért nem kell harcolni...megy az simán magától.
2012. jún. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kisugárzás a fontos, nem az a legfontosabb h jól nézz ki( nameg ez egyéni) legyen önbizalmad!!:))
2012. jún. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jaj duguljatok már el ezzel a kisugárzásos dumával...

Jó kisugárzása csak annak van aki jól néz ki :D

2012. jún. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát mivel valóban mindenkinek ilyen lányok kellenek, elég esélyes hogy küzdened kell.

A kisugárzásos dolog meg felesleges szócséplés. AKi jól néz ki, rendszerint tudja magáról és jól érzi magát a bőrében.

Annak egyértelműen jó kisugárzása lesz.

Aki pedig nem néz ki jól és ezt tudja is, nos... Kevés olyan jó színész van aki meg tudja játszani...



22F

2012. jún. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vékony/normál testalkatú,viszonylag-fogjuk rá szép...(Khm,"szép".Relatív,de amúgy is,azért ezt így egyértelműen,határozottan magamról nem mondanám tényként,mert nem vagyok ennyire jóban magammal.:D)Na,szóval ilyen lányként gondoltam,hozzáfűzök pár személyes gondolatot a kérdéshez.:) Szerintem amúgy mi korban egymás közelébe se járunk,mivel az én korosztályomban ilyen fiúknak nyoma sincs,aztán fene tudja,de nem is ezért írok,nem társkereső az oldal,én csak válaszolok.Vagyis igyekszem ezt észben tartani.:) Hm. Elvárások azok mindenkinél vannak,így nálam is.

(Ne kefélőgép legyen meg szeszkazán,ne egy ingyenélő iskolakerülő bunkó,és ki is nézzen valahogy... nem kell nekem Ken Barbie mellől,csak egy bizonyos szint.Nem lenne egy kapcsolatnak se értelme vonzalom nélkül.Hiába az egész,ha nem tudok semmit kezdeni olyan emberrel,akinek annyi intelligenciája nincs,hogy értelmes dologról is lehessen vele beszélni,a mellem helyett a szemembe nézne beszélgetés közben,és hogy azért megcsókolni legyen gusztusom. Ennyit erről.)Tapasztalat alapján csak annyi a kérdés,hogy az elvárásokkal szemben mit tud a másik felmutatni. Várhatom én a sült galambot,ha nem tudok felérni arra a szintre,ahol az ideálom van,(vagy rossz helyen keresem,ha keresem)és bár magammal szemben mindig is kritikusabb voltam,nagyjából tudom,hogy mit tudok én produkálni,és hogy ezek egyenlő magasságúak(de legjobb,ha magasabbak),mint a másokkal szembeni elvárásaim. Akkor azt mondom,hogy az tisztességes,és reális. Ergo,rajtad áll,hogy egy ilyen lány a barátnőd lesz-e vagy sem. Persze,köztük is vannak olyanok,akik többet vagy kevesebbet tartanak fontos,döntő tulajdonságnak,de azért ezeknek a lányoknak a többsége sajnos nagyon felszínes,és maximalista,és ezeknek megfelelni...Persze mindenhol vannak kivételek,csak kevesen. Egyre inkább. Mindegy,nem is ez a lényeg,elkalandoztam,bocsi.:S Inkább az,hogy megüti-e az ember az ideálja szintjét. Mivel nem tudok rólad semmit,ezt nem tudom így eldönteni,az,hogy valaki helyes,relatív. És az is emberfüggő,hogy sokat vagy keveset kell küzdened az adott lányért.:) Valószínű,ha normálisat és nem libát akarsz,akkor igen,mert azok már nem borulnak csak úgy az ember karjaiba.:) Bocsánat,ha bárkit is megbántottam,nem állt szándékomban,én ezt csak egyéni tapasztalatalapú válasznak szántam.:)

2012. jún. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!