Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova lettek a normális lányok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova lettek a normális lányok? Ne csaljon meg, lehessen vele beszélgetni, szeressen. Ennyi az igényem, ezek akkora dolgok a mostani lányoknál? 22/F

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 23:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én itt vagyok. :)
2012. jan. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Már bocsi, de ha egy seg.gfej vagy akkor, nevárj mást :D

Ám igaz vannak olyanok de tudni kell választani :D

2012. jan. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"Már bocsi, de ha egy seg.gfej vagy akkor, nevárj mást :D" - és ez neked miből jött le, hogy ő olyan?

Egyébként vannak ilyen lányok, csak nehéz rátalálni.

2012. jan. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
szerintem nem vagyok se..fej,fél éve lett vége 5 éves kapcsolatomnak azóta nem találok normális lányt akivel eltudnám képzelni hosszú távra.Neked meg gondolom van barátod bocicsoki2
2012. jan. 25. 23:22
 5/16 anonim ***** válasza:
itt ül egy a farkamon
2012. jan. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, ezt akár én is kérdezhetném, nagyon hasonlóan gondolkodunk.


Sajnos én sem találok normális lányt, aki szeretne, pedig csak egy lány kéne nekem, akit szerethetnék és ő is engem, én biztos nem csalnám meg, mint sokan manapság, de persze a jó fiúk manapság nem menők, ez van.


Talán nekünk is bunkóbbakká meg s.ggfejekké kéne válnunk és mindjárt férfiszámba vennének.


22/F

2012. jan. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem még sajnos sosem volt barátnőm. :(
2012. jan. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
van valami ebben a bunkósság dologban,az egyik barátom nagyon rosszul bánik a barátnőjével nem egyszer porig alázza a lánynak esze ágában sincs elhagyni sok nő élvezi ha megalázzák mert ilyet csak menő férfi csinál.Nem hiszem hogy bukóvá akarok válni.:)
2012. jan. 25. 23:39
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Jajj,légyszíves ne legyetek bunkó,agyatlan állatok,mert azokra a normális lányok nem buknak,higgyétek el.Ha velem bunkó lenne a barátom,tuti elhagynám,de szerencsére találtam egy normális srácot,aki az első barátom és még mindig szeretjük egymást.

Nekem a humorérzék fontos,meg az,hogy legyen kisugárzása egy pasinak.Ha jó a dumátok,az már fél siker.

22L

2012. jan. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem alap dolog lenne ha szeretném a fickót. :) Bunkókkal nem illenék össze.. Senkit nem tudnék annyira szeretni, hogy hagyjam magam megalázni... Néha előny a büszkeség. :)


20/N

2012. jan. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!