Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsalás, kinek erről mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás, kinek erről mi a véleménye?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm mesélte, hogy az ő korosztályában sokan félre lépnek. Ő is volt többször férjes nővel és őt nem érdekli, hogy van a nőnek férje. Az nem az ő dolga, hogy a nő kivel csalja meg. Szerintem meg mindent meg lehet beszélni, ha nem működik akkor tovább kell lépni.

Nekem is lett volna egy ilyenben részem, de szerintem ez nagyon nagy gerinctelenség.

Kiváncsi vagyok más emberek véleményére, hogy ki hogyan látja ezt a dolgot.



2023. jún. 17. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Sokan már csak megszokásból vannak együtt, meg kényelemből. Ezért nem akarnak lelépni de félrekúrni persze mind szeretne.
2023. jún. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs rá bocsánat. Legyen töke szakítani, ha már nem akarja a kapcsolatot, vagy kifele tekintget. Szingliként azt csinál, amit akar. Illetve az a kivétel, ha a pár másik tagja beleegyezik.
2023. jún. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is így gondolom, kérdező.

Szerintem is, ha valami nem működik akkor vagy próbálják meg megoldani beszélgetés/párterápia stb. segítségével. Vagy ha ez sem segít/alapból nem érzel már semmit a másik iránt,akkor meg szakíts vele, válj el tőle.

Lehet itt ilyenekkel jönni, hogy "azért csaltam meg, mert elhanyagolt stb.", de szerintem ez nem mentség. Felnőtt ember tudjon kommunikálni, szólni a másiknak, ha nem tetszik neki valami, vagy tudjon lezárni egy kapcsolatot, ha abban már nem érzi jól magát.

2023. jún. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
A hűség döntés kérdése! Aki félrelép az gyáva, lusta, semmirekellő féreg és kész.
2023. jún. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%

Az én környezetemben ugyan ez megy, amit írt az első meg a haverod mondott.

30-as korosztály.

Egyébként ugyan így gondolom, hogy ha a nő benne van, akkor mit számít?

Ha Te nem, majd más megdugja.

Valszeg a férfinek is van valaki.

2023. jún. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mint kívülálló nem ítélem meg a kapcsolatukat, sem az embert akit nem látok. Ha aa párjával egymásra mozdulunk, azt mi csináltuk, mindegy, hogy mi van a háttérben. Nem fogok tisztelni egy olyan kapcsolatot, amibe így viselkedik az egyik.
2023. jún. 18. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Na melyik az a korosztály? És melyik az, amelyikben nem lépnek félre az emberek?


Persze, fogja a korosztályra.

2023. jún. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A megcsaló fél egy gyáva gerinctelen patkány. Aki olyannal kezd akinek párja, házastársa van, az meg egy igénytelen, önbecsülés nélküli lúzer. Ennyi.
2023. jún. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy egész piacág épült a témára! Vannak amik leépítik az embereket, vannak amik a vágyaikat célozzák meg, vannak amik az egót húzzák fel. Ma már minden szégyen ami emberi és társas érték. A válás is egy óriási biznisz. Az emberek meg szép lassan elfelejtik hogy emberek, csak a vágyaik után futnak. Naná, hiszen ezt tartja a bizniszvilág profitábilisnak.
2023. jún. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Becstelenségnek tartom.
2023. jún. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!