Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy okos feleség eltűri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy okos feleség eltűri évekig, ha a férje csalja. A XXI. században is érvényes lehet ez? Mi a véleményeket?

Figyelt kérdés
Hogyan dolgozza fel ezt egy okos feleség úgy, hogy a gyerek ne igazán érezzen belőle semmit és a házasságuk úgymond szép és hosszú legyen?

2013. aug. 15. 13:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%

Ez soha nem volt érvényes, nekem a dédnagyanyám nem türte volna el.

Gyerekek meg nem hülyék, sehogy sem lehet elintézni.

2013. aug. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Ezt soha nem értettem, hogy miért kell eltűrni? Független attól, hogy milyen dátumot írunk.
2013. aug. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

Ja persze az okos eltűri... Nem! Az okos lelép, és nem tűr!

Jaj a gyerekek! Persze, nem veszik észre, hogy apuci alázza anyucit és látszatboldogság van. A buták tűrik, az okosak minden követ megmozgatnak, hogy leléphessenek!

2013. aug. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Ostoba feleség tűri nem az okos.
2013. aug. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

Régen két dolog miatt volt 2okos" dolog: a nők nem dolgoztak, vagy csak minimális fizetésért.

Másrészt egy elvált, gyerekes nőt elítéltek, megbélyegeztek. Rossz feleség, biztos valami hatalmas szörnyűséget művelt amiért a férje elhagyta, megcsalta. Senki nem fogadta volna be, albérletet ha tudott is volna fizetni nem talál. Új társat sem találhatott volna.


Manapság már ez nem igaz. Egy nő dolgozhat, kereshet annyit hogy eltartsa magát és a gyerekeit, találhat új párt, akár újra férjhez is mehet.


Engem nem házasságban csaltak meg, próbáltam túllépni de nem ment. Folyton arra gondoltam, merre jár, éppen kivel van. Végül szakítás lett a vége.

Házasságban szintén nem tudom, hogyan tudnék újra bízni benne. Elhinni hogy tényleg túlórázik, a barátaival van.

2013. aug. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
A megcsalás és hosszú szép házasság nem fér össze, vagy ez vagy az.
2013. aug. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
17%
Biztos, hogy megcsal vagy csak erősen kombinálsz? Szerintem tisztázd a pároddal, hogy ez tény vagy csak feltételezés-e. Ha pl. évente bekattan és levezeti a hódítási vágyát, az más és megint más, ha ugyanazzal évekig. Mármint mindkettőt máshogy kell feldolgozni. Ha ugyanazzal, akkor azt válással kell feldolgozni, hiszen ő már elköteleződött más nővel. Ha az ösztönök hajtják, az tök más. Sajnos ezt csak hideg fejjel lehet felfogni. Biztos van olyan férfi, aki ezeket elnyomja és örökké hűséges marad, de őszintén mi bajod lesz tőle, ha valamilyen szükségletét valaki más elégíti ki? És ez a valaki egy személytelen valaki, aki nem része az életeteknek soha. Nézd úgy, hogy pl. ha megveszel egy szép ruháért a kirakatban, akkor kivel tudod megbeszélni? A pároddal? Nem. A barátnőddel. Mert ezt az igényedet a barátnőd tudja kielégíteni, a párod meghallgat, úgy csinál, de tőle nem kapod azokat a reakciókat, mint a barátnődtől. Ha a párod megcsal, akkor mástól valami olyat kap, amit tőled nem. Kérdezd meg tőle, hogy valami olyat kap-e, amit te is meg tudnál adni neki (vetkőzés, harisnyatartó, rosszkislány stb.) vagy valami más oka van rá. Egyszerűen csak sok benne a férfi hormon talán. Úgy általában az állatvilágban is úgy van, hogy a nőstények monogámok, a hímek nem. Szerintem kár áltatni magunkat, hogy együtt, örök szerelemben, hűségben lehet csak élni. Esetleg egy ilyen beszélgetésben elhangozhatna az is, hogy ha ő így, akkor te is szabadságot kapsz ezen a téren. Szerintem nézne nagyokat. Tudom, a nőknek nem úgy megy ez, főleg ha gyerek is van már, de soha nem mondd te sem, hogy soha. :)
2013. aug. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
14%
Nem, mert egy okos feleséget nem csalnak meg, hisz van annyi esze, hogy szívből házasodjon...
2013. aug. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
5%
Nem hogy a 21. században is érvényes hanem csak fokozatosan érvényes lesz. A múlt században még nem volt olyan magas az átlagéletkor de ez folyamatosan növekszik az életszínvonallal és az orvostudománnyal együtt. A múlt században még ott volt a vallás ami az asszonyhoz kötötte az embert az ilyesfajta kötöttség szinte eltűnt. A nők "egyenjogúság" (ami valójában nem egyenjogúság hanem felsőbbrendűség) akarnak de úgy hogy megtartják a régmúltbeli monogám értékeket. Azért mondtam az orvostudományt mert hamarosan olyan fejlett lesz hogy 150-200 évig és élhet az ember és akár úgy mintha 20-30 éves lenne. Melyik ostoba férfi lesz aki majd tönkreteszi az életét egy nő mellett? A téma ma is aktuális. Csak itt 5-10 évekről van szó. Gyerekekkel takarózni meg nevetséges mert nagyobb trauma a gyereknek meglátni a szülőket szeretkezni mint hogy tudják hogy apucinak is vannak bizonyos szükségletei.
2013. aug. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%

A barátnőm a férjével 10 évre vett fel hitelt. Amikor az ikreik megszülettek, akkor már csak 8 év volt hátra a törlesztőből.

A férje (szerintem) a szülést követő első naptól csalta a bnőmet, de két év kellett ahhoz, hogy ez ki is derüljön.

A férje azt mondta elsőnek, hogy a gyerekek miatt ne válljanak el. Igazából ez is kamu volt, mivel előte és utána se volt szinte sose otthon. A gyerekek szó szerint csak képről ismerték az apjukat.

6 évesek lehettek, amikor kiderült, hogy apukának van más a kapcsolatából egy 2 éves kislánya,csak valahogy a bnőmnek ezt elfelejtette közölni.

Sosem értettem a bnőmet, hogy miért nem adja be a vállópert a bíróságon, mire jó ez neki?!


Erre letelt a hitel, amit apuka fizetéséből vontak végig. Beadta másnap a válópert és közölte a bíróságon a bnőm ügyvédje, hogy egy forint gy.tartás sem kell neki, de a ház az övé és a gyerekekről lemond.

Viheti a két kocsit, az se kell neki.


Az apuka belement nagy nehezen. A bnőm meg okosan kijátszotta. Ő egy forintot nem fizetett a házuk hitelébe. Az első téglától az utolsó törlesztőig mindent az exférje fizetett.

Ekkor értettem meg a logikáját a bnőmnek és teljesen jól csinálta.


25 millió forintos házról beszélünk, ami 100%-ban az övé és egy forintot sem rakott le érte az asztalra. Csak évekig tartó szenvedést és meggyörötséget.

2013. aug. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!