Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy elég bonyolult helyzettel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy elég bonyolult helyzettel kapcsolatosan kérnem ki a véleményeket?

Figyelt kérdés

Nos a helyzet az alábbi…

A párommal 2.5 év után szakítottunk (legalábbis o velem, mert már nem kellett neki a kapcsolatunk) ezek után pedig erre ra 2 napra le feküdt egy másik sraccal valamint meg egyszer ra 8 napra ugyan ezzel a sraccal.

Ezek után az utolsó alkalom után ra 3 napra elkezdett keresni (e-mailen zaklatni mert mindenhol máshol le volt tiltva) hogy beszélni szeretne velem legalább 1 percet…

Elmondta hogy napok óta sir és nem érzi jól magát és hogy nagyon bocsnatot akar kérni és hogy megbánta stb

Mindenki fokozza végig amennyire szeretné és lényeg ami lényeg hogy azt mondta bármit megtenne hogy legalább átgondoljam hogy legyen közös jövőnk…

Nos erre ra egy napra beszéltem vele és említettem neki hogy mikor ezt kimondta az első dolog az volt ami eszembe jutott hogy ludas matyit játszok és vissza adom háromszorosan és akarok egy edesharmast

És ha hiszitek ha nem azt mondta hogy ha nekem ez kell ahhoz hogy szoba álljak vele és bármi lehessen köztünk akkor csinaljam mert o nem tud nélkülem elni…

Már teljesen nem tud meghatni a lány a történtek után annyira üres lettem az események hatására és annyira van egyfajta undor bennem ha vele kapcsolatosan kezdek el agyalni szexuálisan… de ez Gondolom ilyen esetben normális…


Tehát fel is ajánlotta hogy segít akar lányt keresni ehhet a “ludasmatyizashoz” és hat őszintén megfordult a fejemben hogy ha ezek ellenére is akar engem akkor valamit tényleg lehet hogy kezdd megbánni és vagy nem tudom őszintén


Ezért is kérem a véleményeteket a témával kapcsolatosan


(A sajatom annyi hogy ha le fekszem én is pár lannyal akkor egyenlítek az egészen és o is így all hozza mert szerintem rosszabb nekem fix nem lehet és talán tényleg tudnek akkor nyitni a lány fele, bár kiváncsi vagyok hogy pl az első lány után is majd ilyen kitartoan akar e engem…)



2022. szept. 28. 23:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
Ha ilyen könnyű lefeküdnöd pár lánnyal, hogyhogy nem léptél már tovább? Nyilván nem derült ki, mikor történt ez a szakítás, de ha ennyire mással akarsz lenni, akkor ne erőltesd vele.
2022. szept. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

#1

O szakitott szeptember 15en

Utána össze tudod rakni az említettek alapján

És nem “könnyű” de mikor mondta hogy vissza jönne hozzam azok után amiket tett az első gondolatom az volt hogy vissza kell adom mert addig nem tudok mit kezdeni vele

2022. szept. 29. 00:00
 3/29 anonim ***** válasza:
94%

Csak azért hogy visszaadd neki nem kell más nőkkel lenned! Ha undort vált már ki belőled, lépj tovább, és rá se hederíts.

Nálam sem lenne tovább már ezek után.

Nem értem az ilyen emebereket. Elmegy és 1-2 hét után rájönnek hogy jaaaaj mégsem kellett volna otthagynom?!

2022. szept. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

#3

Teljesen világos amit mondani szeretnél…

Sajnos én sem értem az ilyen embereket ezért is jöttem ide…

2.5 évet nem olyan egyszerű kib@szni a kukába azért… tervek álmok együtt

Lehet hogy most nem jelent semmit már nekem legalábbis de neki mégiscsak

Hinni akarok benne hogy az ember meg tud változni és meg tudja bánni amit tett

Apropó a visszaadással kapcsolatosan meg értem hogy nem kene, de mi van ha nekem mégis csak segítene?

A lánynak sincs ellenére, lehet csak magát akarja büntetni vagy tényleg így érzi igazságosnak mert elmondása alapján mindennel jobban vissza szeretne kapni, de nehéz ez a helyzet…

2022. szept. 29. 00:06
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?

Mert nem mindegy, hogy most 17, 27, 37,stb.

Ugye ezektől függően lehet más a hozzáállás.


Benned most ott az adrenalin meg az öröm, hogy megkaphatod a hármas szexet, ráadásul "legálisan", próbáljatok meg találkozni kettesben, beszélgessetek, kérdezd meg, hogy miért tette, nézzen a szemedbe, ne vágj a szavába, hallgasd meg, majd, ha úgy érzed, hogy ezzel revansot veszel, hogy visszacsalod, akkor tedd.


De ez egy végtelen spirál lesz, és szép lassan megöli az amúgy is halott kapcsolatot.

2022. szept. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

#5 epp Ezaz hogy “nincs is kapcsolat” mint leírtam szakitott már miután ez történt de elmondása alapján o sem ismert magára abban az egy hetes időintervallumban és elméletileg őszintén banja a tetteit

O amúgy 17 én pedig 20

Hat “leglaisan” lehetek mással és a hármas szex is

De persze továbbra sem ezen van a hangsúly

Én nekem csak ez jutott elsőre eszembe lehet van más módja is a “megbocsjatas”nak de valahogy mindig a szemet szemért elv ugrik be és amint mondtam o ezt elfogadja és támogatja is… ezért is különös

2022. szept. 29. 00:18
 7/29 anonim ***** válasza:
66%

Igazából vicces.


Én is így voltam 17 évesen, hogy inkább alárendeltem magam a saját hibám után, és az exszel elszaladt a ló, az egyszeri botlásom után felhatalmazva érezte magát arra, hogy bármikor bárkivel lefeküdhet, amíg nem enyhül a fájdalma.

Kb 2 hétig tűrtem, utána mondtam, hogy jó, értem, hogy fájt, meg rosszul esett, de ez túlzás.

Szerinte nem az, és jár neki.


Szétmentünk inkább.


Egy 17 éves javában "gyerek" teng a hormonoktól, szexelni akar, de közben meg nagyon szereti a párját, nem a biztonságot, hanem ténylegesen szereti.


Nektek kell tudnotok, nehéz bármit is mondani.


Mondanám azt, hogy legyél az okosabb, és mondd azt, hogy benned több tartás van ennél, de még egy ilyen, és repül.


De nem ismerlek, lehet, hogy ott lenne benned a kisördög, hogy inkább megtetted volna te is, mennyivel jobb lenne.

2022. szept. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

#7

Ismerem magam. Az első gondolat volt az, hogy háromszor “buntetek” de persze lehet egy után is buntudatom lesz. Állítása szerint érzelem mentes szex volt az egész.

Én sem akarom úgy “visszaadni” hogy aztán bárki is a helyébe lépjen mert magamba nézve őszintén mindig a szívemben egy különleges hely lesz szamara VISZONT és itt jön a viszont hogy így csak úgy magatol nem fog elmúlni az a fájdalom amit okozott nekem és állítása szerint ez érthető és tiszteletben is tartja és tamogat is abban, hogy “vissza adjam”


Nem is feltétlen a kisördög… Csak így “megalázó” lenne visszamenni hozza és mások szemében is meglenne rólam a vélemény


Nem azt mondom hogy nekem ez jár, de az első sugallatra szoktam mostanság hallgatni és az “bejon” lehet hogy ez segíteni fog nekem a történtek feldolgozásban és az o szemében is egyenlobbnek érzi majd a helyzetet


Ha annyira szeret amennyire azt o állítja akkor ugyis azon lesz hogy helyre hozza

És én próbálok nyitott lenni

De minden idő kérdése


Friss meg a seb

2022. szept. 29. 00:32
 9/29 anonim ***** válasza:
96%

Ez nem egy bonyolult helyzet.

Nyilván már rég alakult a sráccal, ha szakítás után 2 nappal lefeküdt vele, ha nem tette meg korábban is. Nagyon fiatalok vagytok, lépj tovább, nem lesz jobb attól, ha vele párhuzamosan 3 lánnyal lefekszel, neked sem, és a kapcsolatotok sem kerül helyre tőle.

Felejtsd el, kezd el csajozni, az élet megy tovább, hidd el, nem ő lesz a feleséged, felesleges mellette ragadni tovább.

2022. szept. 29. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
94%
Én nem foglalkoznék tovább vele. Nem fog változni a jövőben sem, mert aki egy másik miatt dobott az csalni fog folyamatosan. Szerintem hagyd ezt a dolgot elmenni, éld az életed ő nélküle. Bosszúból meg ne legyél vele, törést okozott neked, míg együtt lesztek mindig eszedben lesz, úgyhogy hagyd.
2022. szept. 29. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!