Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hosszútávú kapcsolatban/házass...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávú kapcsolatban/házasságban benne lennél nyitott kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nekem az az elméletem hogy bármennyire is jók vagytok egymásnak 5-10-15 éves távlatban úgy is ráuntok egymásra.

Miért ne lehetne a kellemest a hasznossal kombinálni és néha kimenőt hagyni a másiknak? Szerintem sokkal tartósabb lenne egy ilyen kapcsolat, amiben meg van engedve hogy néha kiéljétek magatokat és nem csak félrejárással és válással lehetne ezt intézni, hanem felnőtt emberek módjára. Amit valljuk be az emberek nagyrésze amúgy csinál.


2023. júl. 2. 20:32
A kérdező szavazást indított:
Benne lennék.
Elgondolkoznék rajta. Van benne valami.
Kizárt dolog. Inkább elválok vagy félredugok.
24 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Elválok és nem dugok félre, még akkor se, hogyha ő már túl van rajta.
2023. júl. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%

A nőknek ez még meg is éri, akkor is találnak partnert mikor nem akarnak.

De férfiként ez miért is lenne jó? Még aki szingliként esetleg össze is jönne, az se akarna, mert van párom.

2023. júl. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert ha nem jó valakivel a szex, akkor az élet se jó vele, és egy-egy kimenő engem ezért nem kárpótolna.
2023. júl. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ahhoz, hogy valakivel szexeljek, bele kell szeretnem. Szóval nem megy az, hogy kettő egyszerre. Ha meg valakibe beleszeretek, akkor vele akarok kapcsolatban lenni.
2023. júl. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lennék benne.Talán akkor ,ha olyan szintű egészségügyi problémája lenne valamelyikünknek, hogy "sehogy " nem lehet megoldani, vagy nagy teher lenne a másik félnek...Persze megbeszékük, hogy "lehet",de intézze diszkréten, ne tűnjkön fel.Én érzelem nélkül nem tudok szexelni...Amúgy 18 éve vagyunk együtt és persze, megnézem a csinos nekem tetsző pasikat, el is fantáziálok esetleg, de el nem tudom képzelni(jelenleg), hogy fizikailag "úgy" hozzám ér egy másik férfi a férjemen kívül...
2023. júl. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!