Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az miért elitélendő a társadal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért elitélendő a társadalom egy része szerint, hogy nem élek házasságba az élettársammal és egyikünk sem akar gyereket?

Figyelt kérdés
Ami egészségi állapotunk miatt felelőtlenség lenne, másrészt én túl önző vagyok egy gyerekhez. Másrészt nagyon zavar a gyereksírás.

2023. júl. 26. 11:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%

Melyik társadalom ítél el ezért? Kinek mi köze hozzá, házas vagy-e, akarsz-e gyereket?

Nem kell foglalkozni mások véletményével.

2023. júl. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%

Én szeretnék gyereket, de megértem, ha valaki nem, mert pontosan tudom, hogy nem mindig cukiskodás az egész.


De a házasságot miért nem szeretnéd? Két tanú jelenlétében hétköznap ingyenes, nincs nagy felhajtás, nincs kidobott pénz, ha vele vagy évek óta akkor feltételezem vele is akarsz maradni örökre és fel sem merül benned a szakítás gondolata. Akkor miért ne?

2023. júl. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem elitelendo inkább jó, hogy nem akartok gyereket mivel nem szereted/szeretitek őket.
2023. júl. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
Ha ezzel nem ártasz másoknak, akkor ez csak a te dolgod. Hogy ez jó-e vagy sem, az úgy is a te életedben dől el. Tökéletes döntés ha nem szeretnél gyereket, akkor nem is vállalsz. Sajnos sok embernek sem kellett volna gyerek, csak ők meg másképpen voltak önzők. Önismeret.
2023. júl. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
62%
A Társadalom az ugye pár ismerős beszólasat jelent.
2023. júl. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Mi is pontosan így vagyunk, és pont lesz*rjuk, hogy az ún. társadalom egy része mit gondol... ha nekünk így jó, gyerek nélkül, nem házasságban, akkor ahhoz senkinek semmi köze. Én sem szólok bele más dolgába, fordítva sem szeretem. Szerintem ne foglalkozz azzal, ki mit gondol, az a lényeg, hogy nektek jó legyen :)
2023. júl. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
30%

És a 8milliárdos társadalomnak pontosan mekkora része ítél el azért, hogy nem vagy házas és nem akarsz gyereket? Talán max 8 fő? Na jó, legyen 16!

Ellentábor meg mindenhol akad. Nyugi, vannak olyanok is, akik meg pont a gyerekkel rendelkező házasokat vegzálják mondvacsinált hülyeségekkel. :D

2023. júl. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
41%
Féltékenyek is lehetnek...basszus mekkora mázlista! Talált egy nőt aki szereti és nem gondolja azt hogy ha nem veszi el nem is szereti őt...
2023. júl. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%
Ha az megnyugtat, szerintem egyáltalán nem elítélendő, az okoskodó ítélkezőket meg 💩le.
2023. júl. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
36%
9. Fura hogy pont te beszélsz erről, amikor fűbe-fába belekötsz ha más a véleménye az adott témáról. Tudjuk, a szálka és a gerenda esete...
2023. júl. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!