Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az miért elitélendő a társadal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért elitélendő a társadalom egy része szerint, hogy nem élek házasságba az élettársammal és egyikünk sem akar gyereket?

Figyelt kérdés
Ami egészségi állapotunk miatt felelőtlenség lenne, másrészt én túl önző vagyok egy gyerekhez. Másrészt nagyon zavar a gyereksírás.

2023. júl. 26. 11:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
69%

Tojd le. A társadalom másik része még azért ítélne el, hogy házasságra vágysz és gyereket akarsz.

Nem fogsz mindenkinek megfelelni. Elég, ha csak saját magadnak sikerül.

2023. júl. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

Te mi a búsról beszélsz 10?!

Válaszoltam a kérdezőnek, kutya nem szólt be senkinek, főleg nem neked. Épp te kötözködsz totálisan ok nélkül.

2023. júl. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
34%

Pacsi, hogy előre gondolkodsz a gyerekneveléssel kapcsolatban, ezt én is így gondolom.

Nincs házasság? Sokak nem értik a mai világot, még mindig a XVI. sz.-ban élnek... Szerintem csak bizonyos földrajzi helyeken akadnak ezen ki, kisfalukban, tanyákon, városban már nem annyira.

2023. júl. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
8%

13. Az előlények két alapvető feladatot teljesítenek: ön és fajfenntartás.


Ha te büszke vagy hogy te nem szeretnél, az a te bajod, de ezzel ne tüntesd már ki magad követendő példaként. A város sem követendő élethely, a lustáknak és az életképteleneknek való csapda. Na jó tisztelet a kivételeknek. Nem baj, lesz majd aki túlszaporodja a fajtádat. Arra pályázni hogy ez nem a te bajod lesz, elég erős karmát hoz, nem is kell benne hinned. Igazi sötét konzumidióta vagy, gyűjts csak a legújabb i-phone-ra. Egyébként a kérdező és te közted mérföldek vannak. A kérdező értelmes ember, te meg egy vér bunkó paraszt vagy. Nyugi én örülök hogy nem lesz gyereked, ez a társadalomra nézve is előnnyel jár. Remélem a párt megjutalmaz minden nap egy nyalókával. Szegény felmenőid ezért melóztak és küzdöttek hogy egy ilyen önző hitvány alakban elvarródjanak a szálak. Mondjuk ennek én örülök.


A mai világ miben követendő, ha már ennyire sztárolod? Ja, jó kényelmes mi? Beléd is kár a kaja meg a víz, csak az energiát pazarlod a semmitmondó életeddel! :D

2023. júl. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%

2023 van, én úgy gondolom mindenki el tudja egyénileg dönteni, hogy kíván-e házasodni és/vagy gyereket vállalni. Van, aki igen és van, aki nem, nincs ezzel semmi gond. Értelmes, normális ember nem ítéli el a másikat pusztán azért, mert az nem úgy él, mint ahogyan ő. Aki akar vállaljon gyereket, aki meg nem, az ne. Ehhez a szülőknek, rokonoknak, további felmenőknek semmi közük. Az az ő életük és döntésük volt, ez meg a miénk.

Amúgy is a gyerekvállalás abszolút magánügy, nem is értem azokat, akik ezzel traktálják a másik embert, hogy na és mikor jön és miért nem jön és miért nem akarsz és milyen dolog már, hogy nem akarsz. blablabla. Tudjuk már elfogadni a másik álláspontját anélkül, hogy különböző jelzőkkel illetnénk.

2023. júl. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
61%

Mindig lesz valaki akinek nem fog tetszeni amit csinalsz/vagy nem csinalsz, vagy be fog szolni, vagy huzni fogja a szajat. Ha hazasodsz, ha nem, ha akarsz gyereket, ha nem. Ha csak egyet akarsz, akkor annak kell testver, ha ketto van, legyen harom, ha van harom, legyen negy mert az paros szam, ha meg negy akkor minek ennyi.

Valahogy en megtanultam nem keretlenul beleugatni mas eletebe. Persze ha egy baratom velemenyt vagy tanacsot var, az mas, de ismerosoknek nem kezdek el okoskodni.

2023. júl. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
10%

15. "Értelmes, normális ember nem ítéli el a másikat pusztán azért, mert az nem úgy él, mint ahogyan ő." Már ne is haragudj, de te is folyamatosan lepontozod, lefikázod az összes embert aki nem úgy vélekedik bizonyos dolgokról mint te. Szóval kissé képmutatás volt ezt írnod.


A gyk meg kész röhej ilyen téren. A nők a sztárok, ha ezt valaki megkérdőjelezi, máris le van hurrogva, le van pontozva. Ennyit az elfogadásról! Ide csakis a rózsaszín, semmitmondó, ártatlan se füle se farka válaszokat lehet írni. "Beszéljétek meg, váljatok el, próbáljátok meg". Ha valaki mást ír mert mást tapasztalt, az h*lye, paraszt, debil.


Szóval nyugodtan le lehet ugatni bárkit ha másként látja a világot, erre pont te és a hasonszőrű társaid, a csupa 80-90%-os megmondó emberek a legjobb példák. Nektek is csak azért van ilyen % mert összezártok, ennek az oldalnak a feminizmus a védjegye. Egyébként meg az a helyzet, hogy amit te gondolsz az 1:1 arányban jobb vagy rosszabb mint bárki másé. Semmivel sem vagy több mint én vagy bárki más. Max csak azt hiszed magadról.

2023. júl. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
71%

Mi a baj 17, valaki rálépett a tyúkszemedre? Ez a passziód, hogy belekötsz mindenféle ok nélkül a felhasználókba és kitalált dolgokkal vádolod őket? Vizionálás helyett kezeltesd inkább magad, de tényleg.

Nem pontozok és nem is fikázok le senkit folyamatosan, írtam egy normális hangvételű választ, az hogy neked ez ennyire fáj, egyéni szoc.problémád. Nem volt a válaszomban semmi megmondó embereskedés, ezt éppen te prezentálod, de a világért se zavarjon.

Az külön vicces, hogy te beszélsz képmutatásról, miközben pont te vagy az egyetlen, aki gusztustalan módon fröcsögött itt pl a 14-es kommentjében is meg kötözködsz orrba-szájba, mert láthatóan nincs ennél jobb dolgod.

Ja és köszönöm, nem szorulok arra, hogy egy ilyen fröcsögő, gyűlölködő és kötözködő okostojás akarja megítélni kitől vagyok több (tőled határozottan) meg kitől nem.

2023. júl. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
25%

Ühüm, talán ismersz? Erősen kétlem, halvány fogalmad sincs ki vagyok, szóval elég nehezen tudnál bármit is linkelni, max tippelni tudsz, de hajrá. :D Jó idővesztegetést.

Megnyugtatlak, a te hallucinációd sem érdekli a lőtér döglött kutyát sem meg, ahogy az ok nélküli kötözködésed sem, ami nagyon úgy fest h a te asztalod, hisz épp most is ezt támasztod alá, de azért te beszélsz szálka-gerendáról. Haláli. Nézd már vissza ki kötözködött itt is. Segítek: te és csak folytatod tovább. Szomorú, hogy a napi frusztrációdat itt próbálod kiélni másokon.

2023. júl. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mert a házas emberek, akik gyereket csinálnak, ők utána legtöbben rádöbbennek mennyire elszúrták az életüket és irigykednek azokra, akik képesek megőrizni a függetlenségüket és lelki nyugalmukat, amely a gyermektelenséggel jár.
márc. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!