Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális viselkedés ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális viselkedés ez?

Figyelt kérdés

Hoztam fagyit a boltból, a gyógyszerrel együtt, erre előttem kidobta a kukaba, hogy de hat neki faj a foghuzas helye, nem tud ragni. Ezt tudhatnám....

:( (van benne keksz is)

Oké szerintem akkor sem kell ekkorat drámazni, maximum nem eszi meg. Amióta kihúzták a fogát elviselhetetlen.



2023. aug. 2. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%

Bunkóság valamilyen formában, de te nem tudsz gondolkozni? ^^


Foghuzas után napokig ajánlatos a forró és hideg kaja, ital!

2023. aug. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
(*NEM)
2023. aug. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ártana visszamenni a fogorvoshoz, hogyha még egy hét után is nagyon fáj a foghúzás helye, komoly problémák adódhatnak ugyanis a fogak miatt.


Ti utána olvasni nem szoktatok, hogy mire ügyeljen az ember foghúzás után?


[link]

2023. aug. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%
Hány évesek vagytok? Neked nem kellett volna vinned mikor tudod hogy nem lehet, ő meg betehette volna a fagyasztóba hogy majd megeszi ha jobban lesz.
2023. aug. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A jegkrém nem tiltólistás. Nem tudom mi köze, hány évesek vagyunk, az ügyhöz, nem értem. Már több, mint egy hete húzták. Nem tegnap
2023. aug. 2. 16:46
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
A hány éveseket azért kérdeztem mert a gyerekek viselkednek így. Amúgy normális hogy 1 hét után is ennyire fáj?
2023. aug. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki még 4 hétig is szenved a foghúzás után, viszont ha ugyanúgy fáj, mint az elején, akkor lehet probléma a háttérben.
2023. aug. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Gondolhatott volna a másik félre is, hogy majd ő megeszi a jégkrémet. A kaja ma nagy érték, így gáz a viselkedése, hogy kivágta.
2023. aug. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

De, ha tejes, tiltólistás.

Nem a jégkrémről van szó, hanem a figyelmetlenségről. Persze, kidobni nem kellett volna. Simán megbeszélhető probléma.

2023. aug. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9-es ír am, hogy egy hete húzták, nem aznap, de amúgy már mindegy is rég elfelejtettem.
2023. aug. 5. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!