Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem pókokat tenyészt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem pókokat tenyészt a konyhánkban. Nem furcsa ez egy kicsit?

Figyelt kérdés
A feleségem egész pók kolóniát tenyészt a konyhában. Eteti őket (molylepkével, poloskával), tesz ki nekik innivalót, és néha átrendezgeti őket. Ma külön kért, hogy vigyázzak, ha a jobb felső fiókba nyúlok, mert a pókmama ott őrzi a kicsinyeit. Nehogy szétzavarjam az ő kicsikéit.

2023. aug. 23. 17:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
42%
Jó, én azért ennyire nem pátyolgatom őket, de én is szimbiózisban élek a pókokkal. Pedig alapvetően irtózok az ízeltlábúaktól, de mióta "kibékültem" a pókokkal, azóta évek óta nem kell légyirtót vennem. Mindkét fél részéről nyertes helyzet. A pókok élhetnek nyugodtan (jó, azért a nagyon feltűnő, beporosodott pókhálókat időnként takarítom), ők pedig gondoskodnak arról, hogy ne zavarjanak a legyek, és egyéb rovarok.
2023. aug. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
84%

"Csak én voltam úgy nevelve, hogy egyetlen pók is azt jelzi igénytelenek vagyunk ès nem takaritunk normálisan?"

Nyilván nem csak te vagy az egyetlen így gondolkodó ember, de a többség sajnos az igényességet erősen keveri a természetellenességgel, és a különböző túlzásokkal. Legyen kétnaponta nyírva a fű, mert milyen gáz már, ha 2 centinél nagyobb, lehetőleg minél kevesebb helyen hagyjuk meg az eredeti növénytakarót, sőt, lehetőleg amit csak lehet, betonozzunk le, és tegyünk valami csicsás díszítőelemet a helyére. Az állatokat meg válogatás nélkül üldözzük. Közben meg sokkal élhetőbb körülményeket lehet biztosítani azzal, ha egy kicsit közelebb engedjük magunkhoz a természetet.

2023. aug. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Konyhában talán nem "tenyésztenék" pókot, de máshol nem zavarna. Sőt én szeretem őket. Páromra többször rászóltam már, hogy ne ölje meg őket.
2023. aug. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

10-es, csak te.


Én sem bántom, amíg

- nem túl nagy (lélektani határ :D)

- nem az ajtóba szövi a hálóját...

2023. aug. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!