Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan hozhatnám vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozhatnám vissza a kezdeti izgalmat egy hosszabb kapcsolatba?

Figyelt kérdés

11 éve vagyunk együtt, van egy gyerekünk, a kapcsolatunk jó. Szeretjük és tiszteljük egymást.

Az utóbbi időben egyre jobban hiányzik nekem az a kezdeti tűz, a pillangók a hasamban, hogy mikor ír/mikor találkozhatunk,az első randi, az első csók izgalma... szóval az a hatalmas hormonlöket, ami egy kapcsolat elején ledönti az embert a lábáról.

Nem érdekel más, eszembe se jutott megcsalni, egyszerűen csak jó volna egy kicsit újra átélni ezeket az érzéseket vele. Na, de hogyan? Van valami tippetek/ötletetek, hogy hogyan rázzuk fel az állóvizet?



2023. aug. 24. 08:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjetek megint randizni.
2023. aug. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Jaj mennyi energiát tettem már en is ilyenbe hogy en élesztem fel ujra a szikrát az izgalmat, ez olyan mint a gravitacio ellen kuzdeni.

Allandoan en csábítok én élesztek mindent feléled felélénkül minden izgi kalandos aztán visszaesik folyton.

Es aztán megint adom az egészbe en az energiát. Folyamat izgi lenni változatos flörtölős, bakker a konzumoknak legalább fizetnek akik unott pasikat dobnak fel, de nekem nem.


Akik alapjáraton folyamat "befőttek", nem érdemes èrtük izzadni.

Mert egyoldalú!

2023. aug. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%

"kezdeti tűz, a pillangók a hasamban, hogy mikor ír/mikor találkozhatunk,az első randi, az első csók izgalma..."


Ezt engedd el. Az "kezdjetek el randizni" is hülyeség.


11 év után botorság ezeket kergetni.

2023. aug. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

3 nem kell elfelejtenie mert visszahozhato. Minden nő tud izgi r.bis akarmilyen lenni.

Csak tiszta tré amikkr csak az egyik pattog a másiknak.l folyton mert az allandoan csak energiavampir lehúzós

2023. aug. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nincs baj a férjemmel sem, ő is pont annyit szeretne beletenni, amennyit én, szerencsére nem egyoldalú ez a törekvés.
2023. aug. 24. 09:42
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy 11 év után ez teljesen normális érzés...


A kicsit bízzátok gyakrabban pl. nagyszülőkre, vagy aki tudna segíteni ebben és megbízható.


Gyűjtsetek kettesben minél több élményt, próbálkozzatok. Legalább adtok egy esélyt az egésznek.

2023. aug. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi 18 év után kezdjük újra feldobni. Nagyon jó és izgi és újra tűzzel vágyunk egymásra, de ez nem a pillangós érzés a hasadban. Szerintem a pillangók csak a kapcsolat elején vannak. Ne ezt az érzést keresd, mert hiányérzeted lesz. Éld meg a mostani korodhoz kapcsolódó tüzet. Mi olyan dolgokat is elkezdtünk ami kimaradt a fiatalságunkból(20as éveinkből)


Randizunk és meglepem azzal hogy bugyi nélkül megyek. Vagy pl most tanuljuk meg a mélytorok technikát.

Szóval volt egy kialakult jól működő szexualitásunk és egyszer csak rájöttem hogy miert is ne fejlődhetnénk? Attól hogy jó és szuper vihetünk be új dolgokat.


És kapcsolati szinten pl reggel letesszük a gyermeket mamánál 1 éjszakára mivel pici még (2 éves ) kihúzunk horvatba spontán ott éjszakázunk, csobbanunk és másnap késő du hazaérünk.


Szóval egy csomó apró spontán dolgot csinálunk.

És felpezsdült a kapcsolatunk, de biztosabb és mélyebb lett a szeretet a pillangók helyett. És ez így jó :)

2023. aug. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nincsenek nagyszülők (vagyis vannak, csak több száz km-re és hozzájuk 1 hónappal előbb be kell jelentkezni, különben nem fogadnak) és egyéb segítség sincs, így sajnos egyenlőre a spontán dolgok váratnak magukra.
2023. aug. 24. 10:37
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg még az jelenthet megoldást, ha olyan helyre mentek, ahol ilyen úgynevezett gyermekmegőrző is van..pár óra kikapcsolódás is sokat jelent :)


Nekünk is voltak ilyen jellegű problémáink (is), szóval átérzem. Nálatok még biztosan megérne pár próbát!

2023. aug. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem a nagyszülőn segítségen van a hangsúly hanem apró spontán dolgokon. Ha jár bölcsibe oviba akkor is tudtok szinten 1 1 napot kivenni a melóból es ellógni 8-4ig vhova. Vagy ha 1 orara béreltek bébiszittert és elmentek egy erdő szélére kocsiban szexelni. Igazából nem nagy dolgokra kell gondolni hanem apróságokra amik nem jellemzők a mindennapjaitokban.


Pl csinálsz egy szexi fotót magadról és elküldöd. Vagy Nem tzdom... Vmi pluszt ami nincs nálatok.

2023. aug. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!