Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan hozhatnám vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozhatnám vissza a kezdeti izgalmat egy hosszabb kapcsolatba?

Figyelt kérdés

11 éve vagyunk együtt, van egy gyerekünk, a kapcsolatunk jó. Szeretjük és tiszteljük egymást.

Az utóbbi időben egyre jobban hiányzik nekem az a kezdeti tűz, a pillangók a hasamban, hogy mikor ír/mikor találkozhatunk,az első randi, az első csók izgalma... szóval az a hatalmas hormonlöket, ami egy kapcsolat elején ledönti az embert a lábáról.

Nem érdekel más, eszembe se jutott megcsalni, egyszerűen csak jó volna egy kicsit újra átélni ezeket az érzéseket vele. Na, de hogyan? Van valami tippetek/ötletetek, hogy hogyan rázzuk fel az állóvizet?



2023. aug. 24. 08:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem szabad hagyni ellaposodni a kapcsolatot. De ha már bekövetkezett, akkor a randizás jó megoldás, a minőségi idő fontos, próbáljatok ki új dolgokat. Az első csók meg ilyesmi élményeket meg ne várd, nem olyan jó ám az, hidd el, mint egy komoly, biztonságos kapcsolat. Nem éri meg mással lenni, hogy ezt átéld, aztán 3 hónap múlva meg jönnek a veszekedések és évek múlva őt is megunod.
2023. aug. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az első fellángolásban benne van az agy és a képzelet is rendesen, hiszen akkor még nem tudod mire számíts, milyen lesz a csókja, az érintése, működni fog-e köztetek, stb. 10+ év után már ha meggebed az ember sem tudja ezt előidézni, pont azért, mert ez a szelet hiányozni fog belőle.

Ennek ellenére én is azt mondom, hogy járjatok el randizni, nagyon jót tesz. Gyerek mellett ha adódik egy kis lopott idő kettőtökre, az tud adni egy erős érzelmi löketet. Nekem néha olyan érzés, mint amikor tiniként kiszöktem otthonról az aktuális pasimmal... :D Az fontos, hogy ne csak beüljetek egy vacsira "oszt jóvan", hanem fektessetek bele energiát, ötleteljetek, lepjétek meg egymást, az sem baj ha elsőre merésznek tűnik.

2023. aug. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!