Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha valakiben megvan az elhatár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakiben megvan az elhatározás hogy nősül, akkor miért kérdezi meg a koléganőjét, hogy az ő kapcsolata mennyire komoly?

Figyelt kérdés
Illetve az nem gáz, ha faggatják a férfi haverjai a lánykérésről, majd a vége az, hogy az egyik kiböki, hogy tulajdonképp azért kérte meg a baratnője kezét mert "elvárt" volt? Hozzáfűz egy olyat is, hogy annyira nem érzi a házasságot.
2023. aug. 25. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy van e sorstársa. Ha a kolleganot is elveszik akkor nem lenne ugy megijedve.

Sajnálom így elég fiatal naivnak tunik szegényke hogy mibe rángatják bele.

2023. aug. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sokan viszakoznak utána, gyávák bevallani, hogy ők akarták, mert ez igazából nem kényszer, de ugye ilyennel nem tudnának együtt élni, hogy "megtettem, mert így kényelmes volt, pedig tudtam, hogy nem szeretem eléggé". Ha ezt bevallanák maguknak, összeomlanának. Aki olyat mond, hogy megtette mert elvárás volt, egy utolsó gyáva gerinctelen felelősséghárító szemétláda.


Egyébként az ilyen pasiknak üzenem, hogy én elvárom, hogy adjon nekem 300ezret, mert az nekem jó, egyeztethetjük az átvételi helyet!:)

2023. aug. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és még nem viccből, de ezek a pasik, akik azért nősülnek, mert elvárják tőlük végeznek rendesen házimunkát is, csak mert elvárja tőlük ugyanaz a személy, vagy azt már nem teszik meg? Az ilyenek mosogatni sem akarnak maguktól, de még kérésre sem figyelnek oda a házimunkára, beágyazásra, vagy egyéb dolgokra. De házasság, az persze csak a másik kedvéért, mi? Felmosni meg foltot sikálni, ott már jönnek a kifogások meg a halogatás:D
2023. aug. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Maga a fiatalember egyébként egy elég jól szituált családból jön...gondolom ezzel mindent elmondtam. Kicsit sajnálom a barátnőjét. Valahogy ez szembe megy a saját elveimmel. Ja és pluszban a srác, egy kolléganőjének ilyeneket mondott, hogy tök szép vagy meg hiányzol. Meg a kedvében akart járni, megérintette. Majd lánykérés után elhidegült tőle. De valahogy mindig észre lehet venni rajta azt az idegeségett. Ez nem ilyen kényszer lánykérés volt?
2023. aug. 25. 15:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak nem Te vagy a kolléganő, aki reménykedik?🤣🤣🤣🤣
2023. aug. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!