Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megbántad hogy olyan férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántad hogy olyan férfinek szültél akinek már van gyereke? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

2023. aug. 25. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
4%
Én ugy valasztottam hogy inkább a jobb genetikájú okos ügyes életképes pasi, akármi is legyen a vége. A gyerekem csak nyerhet így.
2023. aug. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

Nem bántam meg, mivel nem tudok szülni.


31/F.

2023. aug. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem bántam meg, a Férjem csodálatos Apa!!!

Az előző kapcsolatából született gyermekét is mi neveljük.

2023. aug. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Azt bántam meg hogy nem egyből neki szültem. Az első lányomnak is százszor jobb apja mint a vérszerinti, pedig van neki 2 saját is.
2023. aug. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem bántam meg. Ennek így kellett lennie.
2023. aug. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megbántam. Mivel az ő (akkor kamasz) gyereke engem nagyon utált (bármit tettem, akkor is), ezt átvitte a kicsire.
2023. aug. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#7. Utálja a kicsit? És ezért bántad meg, hogy a születését?
2023. aug. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mármint hogy ebbe a házasságba szültem, biztos érted.

Már nem kicsi amúgy, fiatal felnőtt lány, imádom őt:)

Csak a kamasz lánya folyamatosan utálta a közös gyerekünket, azért nem volt egy szívderítő. Engem utált, csak hát a gyereket is utálta, mert az enyém (hogy az apjáé is, az nem jutott el az agyáig).

Így bántam meg, mármint azt, hogy nem gyerektelen pasit választottam életem párjának.

2023. aug. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#9. Jah, értem!

Sajnálom, hogy így jártál. Tényleg van hátulütője a ,,mástól már van gyereke" pasinak!

2023. aug. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kérdésfeltevést vitatnám, Mégpedig azt, h a nő a férfinak szül, na ez... thdom,h ez amolyan elfogadott szófordulat, úgy mint a gyermekvállalás, de ahol a gyermek nem áldás, ott eleve gond van. A kérdésre válaszolva, az első feleségemnek, aki a második fiunk születése után öt hónappal elhunyt, már előtte szült és nevelt egy kislányt, aki 8 éves volt amikor megismerkedtünk. A második feleségem volt abban a helyzetben,h én már rendelkeztem két kisfiúval (a lány visszament a vérszerinti apjához), neki nem volt gyermeke, sőt már le is mondott róla, de én nem élhettem azzal a teherrel,h csupán rajtam múlt az,h egy egészséges nőnek ne legyen része a saját gyermek nyújtotta csodából, így lett a két kislányunk. A gyermekek tökéletesen egészségesek, szeretetben és boldogságban élünk, hatan.
2023. aug. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!