Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 30-as 40-es házasok ti hova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as 40-es házasok ti hova szoktatok menni a párotokkal, ha nincsenek otthon a gyerekek?

Figyelt kérdés
Inkább kisgyermekes párokhoz szól a kérdés akik régóta vannak együtt. Kort is írjatok léci.

2023. aug. 28. 21:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Sehova. Olyankor a legjobb otthon maradni, ha nincs ott gyerek. :)

Akkor nem olyan a szex, hogy gyere gyorsan, van 5 perced :)

2023. aug. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
69%
Én is egyedül szeretek kenni, nekem az piros betűs ünnep! Enyém a lakás, azt csinálok amit akarok! A feleségemnél sóherebb ember nem él a világon, nála kizárt bármi is ami pénzbe kerül. Szex az már vagy 10 éve nincs. Igazából örülök ha nincs a közelemben a gyerek meg suliban van. Egy szeretővel meg elmennék a világ végére is!
2023. aug. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Sétálni szoktunk, moziba megyünk, étterembe, sütizni, strandra, télen termálba. Wellnessezni is szoktunk. Várost nézni is szoktunk, vagy a természetben sétálunk. (Mindig ketten, nem szoktunk társasággal. Gyerek olyankor anyuéknál van, imádnak unokázni).

N/38

2023. aug. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
#13 de jo nektek,hogy imádnak unokázni. sajnos mi nem vagyunk olyan szerencsések viszont olyan nagyszülők szeretnénk lenni mi is.
2023. aug. 29. 14:50
 15/19 anonim válasza:
76%

32 illetve 33 évesek vagyunk.

Gyerekek: 2 éves, 5 éves.


Szabadulószoba, kávézó, színház.

Amíg vigyáznak a gyerekekre, addig belefér 1-2 szex + rövid program, a gyerekek kora miatt hosszabb időtöltésre nincs lehetőség.


Két - három havonta van 1 napunk csak kettőnkre.

2023. aug. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

12-es, hogy jutottatok ide? Írtad a feleséged természete eléggé elviselhetetlen. Emiatt nincs szex se? Vagy az csak úgy megszűnt?

Én még 30 se vagyok, de már nőként félek házasodni ilyen tortenetek után😆

2023. aug. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg hegyekbe wellness, sétálgatás a környéken, pl magas tatra?

Vagy szoktam látni olyan kirandulas ajanlatokat jogy egy házikó, korulotte szőlős.

Vagy ausztriában is kellemes helyek szoktak lenni.

Ha valami egyszerűbbre gondoltál, akkor túrázás magyarországon. Persze azon is mulik mennyire bírtok:) van az a Kék túra, ahhoz ha jól tudom van kiskonyvecske túraútvonalokkal es a turautvonalon van pecsét, amivel lepecseteled a fuzetedben hogy már voltál azon a helyen.

Szabadulószobákról is hallottam Pesten, mi is keszulunk. Meg nem voltunk igy velemenyt nem tudok mondani.

Piknikezés a tóparton, tollaslabdázás...

Biztonságos helyen sátrazás, nyárson sutogetés.

Borkóstolós hely. Vannak meghirdetett kirandulasok ahova busz visz.

2023. aug. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
16. Mert rájöttem hogy 10 dologból 8-ban passzolunk, 2-ben nem. A 8 szól a család menedzseléséről, a kettő meg az érzelmekről, a lazaságról. Én hoznám ezt a kettőt is, de ő nem. Amikor a flakkom tele van már a folyamatos robottal, munkával(főállás, mellék állások, házimunkák, intézkedések, hozni, vinni, bevásárolni, megszervezni, stb.), az otthoni baráti beszélgetésekkel, akkor bizony az egyedüllét a megváltás. Ha nincs a gyerek itthon, akkor a feleségem a saját dolgaival foglalkozik, ha próbáltam a szexre terelgetni a dolgot, akkor attól teljesen elzárkózik, kikerekedett szemekkel megkérdezi hogy nappal??? Neki a nappal a fő tevékenységek ideje, ő a szexre képtelen lenne ilyenkor. Nem mintha este jobb lenne a helyzet, mert akkor meg már álmos. A szex csak egy gépis, érzéketlen sablon valami, persze sötétben. Én már nem is tudok elmenni emiatt, annyira nem találom izgatónak a dolgot. Emiatt meg már nekem is ciki az egész, 10 perc reszelés, majd lekókadok mert látom hogy egyáltalán nem érdekli az egész. Nem kezdeményez, az ágyban meg sem mozdul. Fekszik, én meg próbáljam magam felizgatni, de már nem megy nekem se. Szóval az egyedüllét a megváltás! Te mit szólnál hozzá, ha folyamatosan a munkatársaddal kellene élned? Csak jó lenne már nélküle is néha...
2023. aug. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mi akkor tudunk/szoktunk többesezni.
2023. aug. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!