Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért kezdenek el "anyáskodni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdenek el "anyáskodni" egy idő után a feleségek?

Figyelt kérdés

Kedvesem 8 év után elkezdett olyanokat mondani, mintha anyámat hallanám..

"légyszíves ne igyál minden nap energiaitalt, ne vegyél minden nap kávét az automatában, ne egyél annyit mert elhízol" stb... és a munkatársaimnál is 4-5-10 év házasság után dettó ez van. De miért?



2023. aug. 30. 12:33
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
94%
Mert egyebkent nincs eszuk belatni, hogy egeszsegtelenul elnek.
2023. aug. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
27%
Én ezt nem értem, ti minden szir-szarról beszámoltok otthon az asszonynak?
2023. aug. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
0%
Nemcsak otthon kell beszámolni, az asszony különben sem otthon található, de aludni azért hazamegy.
2023. aug. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
91%
Ha úgy viselkedsz, mint egy gyerek, úgy fog kezelni a párod, mint egy gyereket (bár szerintem nem éri meg vesződni ilyenkor, egy párkapcsolatnak nem erről kéne szólnia).
2023. aug. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
87%
😆 Mert éretlen és értetlen tacskó jó pár "férfi" azért. 😆
2023. aug. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
76%
Az nem opció hogy szeret és aggódik miattad?
2023. aug. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 Sunshinedoll ***** válasza:
73%

Egyrészt vagy azért, mert vannak férfiak, akik tényleg életképtelenek és balfékek és ha a nő nem szól/nem csinálja meg, akkor sose lesz befejezve semmi.


Másrészt meg azért, mert ezáltal akarnak úgymond lecserélhetetlenek lenni, és éreztetni a férfivel, hogy ők mennyire hasznosak és nem éri meg őket elhagyni, mert akkor főzhet, moshat magára, magának kell észben tartania mindent, járhat egyedül bevásárolni, gondoskodnia kell magáról, magáért kell felelősséget vállalnia stb.

2023. aug. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
31%
Mert nők. Pont ezért is utálják egymást. Mindig mindenkit irányítani akarnak. Majd ők megmondják , hogy neked mi áll jól, mi a finom, hol jó neked nyaralni stb stb... . 90%- uk tepsi shegggű unatkozó , kontrollmániás mazsom.
2023. aug. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%
17-es! A gondolatod második fele gyerekjáték. Főzés ? Vicc. 2-3 naponta elég. Ha egyedül vagy , bármi is megteszi. Az egyszerűtől a bonyolultig. Ráadásul a mai "nők" 70%-a nem tud főzni. Mosás! Gép megcsinálja. 1-2 órás program. Közben bármit lehet csinálni. Akár aludni, filmezni, de főzni is. Mit nem tudok észben tartani, amit egy nő igen? Ha feledékeny vagyok, leírom. Különben is, kidolgozok egy jó rendszert, s aszerint élek, vásárolok. Gondoskodni magamról??? Mit is? Fürdetni nem kell. Kakilni egyedül is tudok. A mai nő, csak egy dolgot tud amit én nem. Szülni. Azon kívül minden mást megtudok csinálni, amit ők. Sőt , többet.
2023. aug. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
70%
Mégis süt belőled a keserűség hogy nincs nőd utolsó 😅
2023. aug. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!