Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért kezdenek el "anyáskodni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdenek el "anyáskodni" egy idő után a feleségek?

Figyelt kérdés

Kedvesem 8 év után elkezdett olyanokat mondani, mintha anyámat hallanám..

"légyszíves ne igyál minden nap energiaitalt, ne vegyél minden nap kávét az automatában, ne egyél annyit mert elhízol" stb... és a munkatársaimnál is 4-5-10 év házasság után dettó ez van. De miért?



2023. aug. 30. 12:33
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
51%
Buta vagy 20-as. 33 éve vágyom nős.
2023. aug. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Vágyom = vagyok
2023. aug. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
31%

Jól lepontoztátok a 8-as válaszom.. :D


Márpedig ha én megakarok inni napi egy energiaitalt, akkor meg is fogom inni! Nem lenne beleszólása.

2023. aug. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
26%
Én nő vagyok, ha nekem parancsolgatna így valaki 8 év után, úgy helyretenném, eszébe nem jutna többet "aggódni" miattam!
2023. aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
47%

Tipikus esete, amikor a nőnek nincs más dolga mint a párjával foglalkoznia, semmi hobbija és értelmes szabadidős tevékenyésge. Ilyenkor jön a másik

jóindulatúnak beállított "b*szogatása".

2023. aug. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
33%

Nőkènt mindennap iszok energia italt, a fèrjem soha, de van amikor ő veszi nekem, szèp is lenne ha megmondaná, hogy mit ehetek-ihatok :D

Nèha sajnálom a fèrfiakat, amennyi házisárkány van manapság.

2023. aug. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem ez nem kontrollmánia és nem házisárkányság.

Manapság már a nők is dolgoznak 8-10-12 órát és nem annyira egyszerű utána még nekiállni főzőcskézni, pakolni, mosni, bármit csinálni. Főleg ha még a kedves partnert arra is képtelen hogy önmagát ellássa.

Valóban, megteszi bármi, ahogy előttem írták ... de akkor ha az asszony teszi elé akkor ne sírjon a szája hogy sósabb, fűszeresebb, stb mint ahogy a drága anyja készíti.


Az egyik válaszoló írta, hogy felállítja a rendszert magának és akkor nem kell megszakadni. Ez teljesen igaz, csak ha a nő felállítja a működőképes rendszerét és a férfi nem hajlandó együttműködni, akkor nem kell meglepődni ha a nő mégis visszaveszi az irányítást.

2023. szept. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

#27 A kérdésben nem erről volt szó. Hanem hogy a férj mit ehet meg mit ihat.

Ilyenbe a feleségnek nincs beleszólása.


A házimunka megosztása meg alap és teljesen más tészta, nem erről szolt a kérdés.

2023. szept. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

*27-es, itt Magyarországon a nők mindig is dolgoztak, kivève a gazdagok.

Nekem munka után eszembe sincs csicskát játszani otthon, ketten vègezzük a házimunkát a a fèrjemmel.

Aki meg olyan hülye, hogy mindent megcsinál egyedül otthon, az meg is èrdemli a sorsát.

#26-os voltam.

2023. szept. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Hogyha minden nap energiaitalt innék, 3x annyit ennék, mint ő, akkor a barátom is biztosan szólna.

Megjegyzem: ő egy energiaitalért is. Inkább készít nekem egy kávét, csak ne azt a szart igyam, és teljesen igaza van.


Amúgy meg ha odafigyelnél, akkor nem lenne semmi gáz és nem kéne senkinek rád szólnia.

2023. szept. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!