Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tehetnék és hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék és hogyan?

Figyelt kérdés

7 éve vagyok együtt a férjemmel tavaly házasodtunk össze. Az esküvőnk után egy veszekedés alkalmával meghúzta/tépte a hajamat. Soha előtte ilyen nem történt teljesen sokkban voltam. Azóta eltelt egy év és újra megtörtént. Azóta van egy gyerekünk is (amikor az első eset történt már terhes voltam csak nem tudtam).


Egész eddig soha nem tett ilyet most miért? A helyzet az hogy ezzel a tettével bennem megtört minden. Nem is a fizikai hanem maga a lelki része bánt nagyon. Gyakorlatilag bántalmazásnak minősül ez is. Mégis hogyan tovább? A picivel még itthon vagyok sok pénzem nincs..


2023. aug. 31. 21:40
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
28%

Gyakorlatilag:


a, ilyen hosszú együttélés utàn hülyeség hàzasodni, valszeg akkor is kuka volt a kapcsolat.


b, mindig is bàntalmazàsra hajlamos volt, csak eddig levezette.


c, a hàzassàggal ràjött, h zàtonyra futott az élete....

2023. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Ezek szerint a gyerek 1 év körüli. Másfél évesen szerintem simán mehet bölcsibe, én is akkor adtam be. Otthagyod a férjed, és visszamész dolgozni. Sajnos ez nem valószínű hogy jobb lesz. Sőt...
2023. aug. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8%
Függ a veszekedés mértékétől is. Van akit, nőt férfit , simán pofán vágnék. Ahogy szoktak veszekedni, sipítozni, csak köpik ki a szavakat...
2023. szept. 1. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom beszéltetek erről az egészről az első hajtépés után, nem? És nyilván ultimátumot adtál neki, hogy egyszer, egyetlen egyszer ilyet megengedhetett magának, mert olyan volt a szitu/feszült volt/akármi, de nem lehet második alkalom, mert akkor vége? Mentetek párterápiára, küldtek őt indulatkezelésre?
2023. szept. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az esküvőnk után egy veszekedés alkalmával meghúzta/tépte a hajamat - ebben a pillanatban beadtam volna a válópert, ha van gyerek, ha nincs, NEM adok ultimátumot, bevállalva, hogy legközelebb félig összever, ha épp olyan kedve van.


Bocs, ez súlyos indulatkezelési probléma. Oké, menjen pszichológushoz, de engem itt elfelejthet.

Értelmes ember nem alkalmaz fizikai agressziót egy vita, de még komolyabb veszekedés során sem, ha nő, ha férfi.


A férjed most csak a hajadat húzta, legközelebb beleüti a fejed a falba. Megteheti, mert nem hagyod el azonnal.

2023. szept. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!