Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nőtársak! Ha beefben vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársak! Ha beefben vagytok a hubbyddal, és senkinek nem akartok erről panaszkodni, mit csináltok?

Figyelt kérdés
Csak jobb kidumálni, de nem akarom ezzel terhelni másnak a fejét. Úgy éreznék, hogy csak elveszem a levegőt tőlük, meg nem szeretek panaszkodni. Mit gondoltok, Elmondjátok a problémáitokat másnak? Szülőknek, barátoknak?

2023. szept. 6. 22:16
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
64%

Napi szinten használom az angolt munkára és magánbeszélgetésekre egyaránt. De még életben nem hallottam.

Igaz, nem nézek amerikai sorozatokat és nincs amerikai ismerősöm.

2023. szept. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
56%

Én is leginkább csak ezen az oldalon olvasok ilyen kifejezéseket.


Biztos nagyon vagánynak okosnak akarnak tűnni ezzel....de basszus használjunk már magyar szavakat amíg itt élünk.


Amúgy ilyeneket ezen az oldalon férfiak szoktak használni vagy inkább fiúkák....szóval a kérdést elé gyanús, hogy férfi írta ki.

2023. szept. 7. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
43%
Elmegyünk gyónni. Bár ott is kifecsegnék, ha olyan, szóval passz. De régen gyónni mentek ilyenkor asszem.
2023. szept. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
ameddig nem tudtam magyarul engem is minden crushom ghostolt de miota ezen valtoztattam az osszes sigma male utanam simpel ✨
2023. szept. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
24-🤣🤣
2023. szept. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
24 change-eltél 🤣
2023. szept. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
75%
Ez már annyira erőltetett hunglish. Olyan kifejezésekre én is használok angol szlenget, amire nincs ugyanolyan tömör magyar megfelelő, hanem magyarban körbe kéne írni, de beefben lenni? Meg hubby? Ezekre van pontos magyar megfelelő és semmivel sem körülményesebb azt használni, mint ezt az erőltetett szart.
2023. szept. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
:D Oszt' miért nőtársak? Miért nem gals vagy wifeys? Bocs de nem nagyon lehetett így komolyan venni, máskor ügyelj ezekre.
2023. szept. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Marhahúsban vagytok a hubbyddal
2023. szept. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
28-engem is zavart ez a fölösleges magyarkodás.
2023. szept. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!