Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bántó lenne amit mondtam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántó lenne amit mondtam?

Figyelt kérdés

Tegnap délután a gyerekek visítottak kint az udvaron, teraszon. Játszottak, örültek hogy itthon vannak, együtt vannak.

Férjem full ideg, már lelocsolta a gyerekeket, hogy kussoljanak.

Mondom dehat csak játszanak, hagyd már őket.

De őt ez idegesíti.

Erre mondtam neki hogy jó, akkor menjél be.

Erre tegnap óta full meg van sértődve. Azt mondja nincs semmi baja, de aztán meg kibokte hogy neki ez rosszul esett hogy én lebasztam es bekuldtem...

Es tegnap óta játssza a sertettet...


2023. szept. 14. 08:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
9 költözz a fszb tanyára.
2023. szept. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
19%
10 én pl dolgoztam mégse puffogok ha a szomszéd gyerek játszik.
2023. szept. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván más a probléma, ez csak egy tünet. Láthatóan a férjed nem érzi jól magát a bőrében, ennek sok oka lehet, ki kéne deríteni. Ülj le vele egyszer normálisan beszélgetni, hogy mégis mi van vele mostanában. Nem normális viselkedés, hogy a saját játszó gyerekeit lelocsolja vízzel meg kussoltatja és ilyen rossz idegállapotban van. Súlyos problémák vannak a házasságodban, észbe kéne kapni mindkettőtöknek, amíg még nem késő.
2023. szept. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
70%

Engem is gcire idegesít a gyerekek vinnyogása, de könyörgöm, épp ezért nem vállaltam gyereket...


Aki vállal az vagy nevelje őket normálisra vagy viselje el a vinnyogást. Az elég gáz, amikor egy anya/apa szarik a gyereknevelésre, nem figyel oda a korlátokra, szabályokra, majd amikor a gyerek nagyobbacska lesz és idegesíteni kezdi, hirtelen bedurcizik, hogy zavaró.

2023. szept. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
71%
Továbbra is jó helyre születnek a gyerekek
2023. szept. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Na most akkor visítottak vagy hangosak játszottak? Mindkettőt te magad írtad.

Baromira nem mindegy melyik.

Nálunk is a szomszéd gyerekei visítva játszanak kint egész délután, nem is értem mi a tö*ömet csinálnak, nem igaz hogy a saját anyját nem idegesíti és mászik a falra tőlük.

A gyerekeim kint játszanak az udvaron, igen néha ők is hangosak de nem visítanak fejhangon egész délután, szép is lenne.

Gondolom ha már a saját apjuk nem bírta akkor nem kicsi hangoskodásról lehetett szó.

Neveld meg őket és mindenki boldog lesz.

2023. szept. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy a hangos gyerek idegesítő tud lenni
2023. szept. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
74%
Szóval az tápos, aki nem akar gyermekvinnyogást hallgatni egész nap. Ezesetben vállalom.
2023. szept. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
78%

Akkor én is tápos vagyok. Nekem is van gyerekem, nyakonvágtam volna, ha vonyít feszt. Ahogy most egy játszótérre néznek az ablakaink, atyaég... szülők szerintem immunisak a gyerekeik hangjára. Én sajnos nem.

Manapság már nem dívik rászólni amúgy a gyerekekre? Hadd nőjenek, mint a dudva, nem számít rajtuk kívül senki-semmi más?

2023. szept. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg nem arról van szó, hogy egy-két hangos kiáltás, kacarászás vagy trappolás a világ vége lenne fényes nappal az udvaron. Senki sem várja a gyerekektől, hogy angol királiy családot játszanak.


De baszki, ami manapság megy a gyerekek körében, az kriminális. Egy iskola tőszomszédságában laktam, egyszerűen elviselhetetlen volt az a töméntelen üvöltés, visítás, nyivákolás, amit lerendeztek. Én nem vágom, hogy mi történt, de az biztos, hogy a gyerekek hatványozottan irritálóbbak lettek.


(Ja és nem 60 éves vénasszony vagyok. 23N)

2023. szept. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!