Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bántó lenne amit mondtam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántó lenne amit mondtam?

Figyelt kérdés

Tegnap délután a gyerekek visítottak kint az udvaron, teraszon. Játszottak, örültek hogy itthon vannak, együtt vannak.

Férjem full ideg, már lelocsolta a gyerekeket, hogy kussoljanak.

Mondom dehat csak játszanak, hagyd már őket.

De őt ez idegesíti.

Erre mondtam neki hogy jó, akkor menjél be.

Erre tegnap óta full meg van sértődve. Azt mondja nincs semmi baja, de aztán meg kibokte hogy neki ez rosszul esett hogy én lebasztam es bekuldtem...

Es tegnap óta játssza a sertettet...


2023. szept. 14. 08:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy kisfiam, de a folyamatos visítás engem is zavarna. Szerencsére nevelem is, nem csak ráhagyok mindent.


Valahol megértem a férjedet is.

2023. szept. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem az a gyerekes, hogy ezt itt megkérdezted.

A gyerek azért gyerek, mert néha visít, ugrál, toporzékol, stb.

Ha beküldted a férjedet az oké, de ezt komolyan itt akarod jóváhagyatni?

2023. szept. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Nyaraláson volt ez utolsó három napon, jött valami német család a gyerekkel a fölöttünk lévő apartmanba. Reggel a gyerek olyan durván nyomta fent, hogy én esküszöm azt hittem, hozzánk törtek be, pedig füldugóval aludtam. Szóval tényleg felháborító már egyes gyerekek viselkedése
2023. szept. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én nettó hülyét kapok az értelmetlenül visító hülyegyerekektől, akikre képtelen rászólni az idi.ta szülőjük, szóval tök megértem.


Számomra alap, hogy amikor túltolják a gyerekek, azonnal leállítom őket, mert MÁS SEM kíváncsi az rjöngésre - megj. én sem, ha rokongyerek, ha szomszéd.

2023. szept. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem a 13-as jókat mond.

Más lehet itt az igazi baj.

Szerintem még az is lehet, hogy a férjed kifelé nézeget a házasságból.

2023. szept. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!