Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a jobb, bulizni menni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jobb, bulizni menni a párod nélkül, vagy együtt tölteni az estét összebújva?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Én fix h nem járok bulizni a barátnőm nélkül! Szóval én az összebújós estét részesítem előnyben!!! az jobb, szebb! És ti is tudtok bulizni, hülyéskedni stb.. :P
2011. dec. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Utóbbi.
2011. dec. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbi.
2011. dec. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez szerintem azért hangulatfüggő, mert valamikor úgy szeretem kitombolni magam és akkor partizni akarok ezerrel. De persze ez a ritkább, úgy félévente egyszer.
2011. dec. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bulizni menni barátnővel elég érdekes dolog. Vagyis függ attól, hogy hova, mert valahova jó elvinni őt is, viszont valahova eszem ágába sem lenne elmenni vele, mert tudom, hogy bármelyik percben elborulhat az agyam valamelyik részeg miatt... És az nem hiányzik.

Összebújni, össze lehet vele bármikor. Egy idő után pedig már unalmassá is válhat. Jó buli viszont, nem terem minden bokorban. És ha nem vagy az a nagy bulizós, de valamiért most mégis hajlasz rá akkor nyilván érdemes elmenni nélküle "is"...

2011. dec. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen összebújva tölteni az estét,ez így van nálam egyébként, max. szokott lenni egy órácska haveri összejövetel pl. du.- esete 9-10 ig, de azután az estét a párommal töltöm.
2011. dec. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ritkán talizunk, összebújni. Ha feszt együtt vagyunk, bulizni menni.
2011. dec. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utóbbi, nem vagyok bulizós alkat, de ha olyan hangulatom van akkor buli, de bnóvel kevésbé
2011. dec. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!