Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Párok akik együtt vagytok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok akik együtt vagytok már tizenéve este még. Indig összebújva alszotok el?

Figyelt kérdés

2023. szept. 22. 11:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Mikor együtt megyünk aludni, általában odabújok hozzá, kicsit ölelkezünk, aztán visszahúzódok a térfelemre és alszunk. Hacsak be nem alszok a vállán egy pillanat alatt :) Ilyenkor alszok ott 1-1.5 órát, és akkor vonulok vissza.

De van mikor nagyon fáradt vagyok, és jól esik csak lefeküdni és elterülve lazulni, élvezni a pihentető fekvést.

2023. szept. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%

en vagynek ra, de a felesegem nem. ot minden zavarja, ha szuszogok a nyakara, ha melegitem, ha nyomom mittomen.

marmint egesz ejszaka en sem szeretnek igy aludni, de legalabb elaludni igy.


emlekszem egyszer koleszban az elso baratnommel kenytelenek voltunk igy aludni, mert kicsi volt az agy. reggelre elhalt a karom, de minden penzt megert, mai napig emlekszem, milyen jo volt vele igy aludni

2023. szept. 23. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
69%
Az első években igen. Most már külön emeleten alszunk. Nem bírnék elaludni egy ágyban vele, annyira zavarna, mint egy idegen az utcáról. Mi igazából szakítottunk, csak nem tudunk szétköltözni, mert anyagilag nem akarunk nyomorogni.
2023. szept. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

13 mondjuk a kerdes a parokrol szolt, nem az exekrol, akik egyutt laknak


de ha mar itt vagy: uj pasi/csaj van mar a kepben? ot is hazaviszitek?

2023. szept. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
49%
14-es, a világ szemében egy pár vagyunk. Nincs. Ilyen körülmények közt nem lehet.
2023. szept. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15-ös áltasd csak magad. Én biztosan nem tűrném meg az exemet a lakásomban :D (nem is tűrtem, kapott egy hetet, hogy lelépjen). 😉
2023. szept. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 feri 45 válasza:
100%

54 éve vagyunk házasaok. Mindig együtt alszunk, de én gyakrabban elöbb elalszom. Feleségem viszont hajnalban korábban kel. Az első évtizedben csak egy paplan alatt összebújva aludtunk.Most, ennyi év után is sokszor összebújunk. Ha valamelyikünk kórházba került, hiányzott.

Üdv.: Öregek.

2023. szept. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Közeledünk a 25. évfordulónkhoz. Ritka kivételel összebújva alszuni. Kis-kifli-nagy kifli. A mellemet a tenyerébe fogja, a hátamat, nyakamat puszilgatja, így alszunk el, többnyire egyszerre. Gyakran ugyanebben a pózban ébredünk. A covid miatt 10 napot a kórházban voltam. A férjem le sem feködt, egy fotelben aludt. Azt mondta, nélkülem nem tudott az ágyban elaludni.
2023. szept. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!