Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha részegen együtt aludtunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha részegen együtt aludtunk összebújva, de nem volt semmi, akkor nem is akar tőlem semmit, vagy komolyat szeretne?

Figyelt kérdés

Egy fiúbarátomról van szó, akivel mostanában vannak ilyen félreérthető dolgok, de nem tudom, hogy valóban azok-e vagy csak én szeretném annak látni.

Tegnap voltunk kocsmázni, aztán mondta, hogy hazakísér, de nagyon messze lakok, így nálunk aludt. A fejemet a mellkasára hajtva aludtunk el úgy, hogy közben átölelt. De semmi más nem volt, se csók, se semmi.

Ez azt jelenti, hogy még megdugni se akar, vagy azt, hogy nem csak megdugni akar?



2020. okt. 25. 10:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Még megdugni se akar, csak te szeretnél többet belelátni.
2020. okt. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ennyi alapján nem lehet eldönteni. Lehet csak barátként tekint rád ezért nem történt úgymond semmi, de az is lehet, hogy csak nem akart próbálkozni. A jelzéseire kellene figyelned, hogy mutatja-e vonzalom jeleit.
2020. okt. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Ha ennyire nem érzed mi van, akkor kérdezz rá. Nem lehet, hogy nagyon félénk a pasi?
2020. okt. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy részegen mit csinál, kevéssé mérvadó.
2020. okt. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Ez nem jelent semmit.
2020. okt. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
Talán a nemed sem teljesen lényegtelen! Ha fiú vagy, akkor valószínűleg csak te gondolod bele, hogy ebből lehet valami, ha lány vagy, akkor azt gondolom, hogy inkább a megbecsülését próbálta kifejezni azzal, hogy félrészegen nem mászott rád!
2020. okt. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
#6, irta, hogy a fiu baratja. Az faj neki, hogy nem akarja megdugni sem. :D
2020. okt. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
#7-es értem, hogy fiú a barátja, azt nem tudom biztosan, hogy ő vajon lány-e?
2020. okt. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
#8 ja, bocs, jogos... xD
2020. okt. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.

Nem az a bajom, hogy nem akart megdugni. Nincs is semmi bajom. :D Csak nem értem, mert elég tapasztalatlan vagyok ilyen téren.

2020. okt. 25. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!