Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem rengeteget lóg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem rengeteget lóg a barátnőjénél, ez normális?

Figyelt kérdés

A parom kozmetikus vallalkozo, 10 eve vagyunk hazasok. Van egy barátnője, akivel állandóan a telefonon lógnak. Nem is értem, mintha a csajnak nem lenne élete, kb folyamatosan beszélnek.

Aztán a minap véletlenül ránéztem a timelinera es kiderult, hogy szinte minden nap eltölt a csaj munkahelyén min 40-50 percet, van, hogy naponta 2x 1 orat.

O ezt tagadja, szerinte csak "arra jar", "beugrik egy kavera", de latom, hogy ket vendeg kozott is kepes felmenni hozza a varos masik felerol.

allandoan arra panaszkodik, hogy nincs semmire ideje, meg neki mennyi dolga van, itthon uszik a lakas, de erre rohadtul raer, hogy kavezgasson a csajjal naponta orak hosszat.

azt se ertem, mi a tokomet tudnak ennyit beszelni telefonon, de mar kezd kisse zavaro lenni a helyzet.

probaltam vele beszelni errol, de kb az a reakcio, hogy nehogymar en mondjam meg neki, hogy mennyit talalkozhat a barataival, pedig en orulok neki, hogy baratnoje, csak kisse mintha tulzasba esne mar vele.


ti mit tennetek a helyemben? vagy csak engem zavar ez?


2023. szept. 23. 04:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Csak téged zavar. Szóval egy nőneművel lóg naponta egy két órat telefonon. Nem hapival, akkor még érteném a dilemmát, de így nem.
2023. szept. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem csak telefonon, szemelyesen is. telefon az plusz meg min 1-2 ora naponta.
2023. szept. 23. 06:14
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Dugod te rendesen ezt a nőt??
2023. szept. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3 probalom, de nem mindig hagyja.

a baratnojenek folyton arrol panaszkodik, hogy en allandoan dugni akarok vele, az meg arrol panaszkodik, hogy ot meg nem akarja megdugni a pasija.

2023. szept. 23. 06:25
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
😆😆😆
2023. szept. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Lehet, hogy ôk ketten megadják egymásnak, ami a kapcsolatban hiányzik. Hogy ez egy tartalmas beszélgetés, odafigyelés, vagy egy jó nyalás, azt te tudod.
2023. szept. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Inkabb az elso.

A baratnoje eleg csunya szegeny:/ tudod az a minden jo nonek van egy csunya baratnoje eset.

Raadasul soha nem jarnak el sehova kettesben, meg tarsasagban sem, a csaj nem egy tarsasagi leny.

2023. szept. 23. 08:17
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Talán néha azt kell mondani, hogy bocs, nem érek rá. Mert az ilyen beszélgetéseket örökké lehet folytatni, sosincs vége.

Nem, nem normális.

2023. szept. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%
Filmajánló: CAROL
2023. szept. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Ez elég gàz otthon meg úszik minden és még dugni se akar veled eleget, ezek után én elmondanám hogy vagy vàltoztat vagy vàlunk.
2023. szept. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!