Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még a barátnője sem vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még a barátnője sem vagyok, de már azon aggódik, hogy mennyire nem akar költeni rám. Normális ez? (27/L)

Figyelt kérdés

Randizom egy nálam egy évvel fiatalabb sráccal, már 1,5 hónapja. Ő is elég jó családból származik, meg én is. Ők talán még jobban televannak mint mi, már bocsánat, ha lehet ezt így mondani, több száz milliós vagyonuk van, de engem ez nem érdekel, nem is tudtam ezt egy héttel ezelőttig.

Eddig normális volt velem, figyelmes, programokat szervezett, de nem drágákat, viszont azokat ő állta.

Ennek örültem, mert eddig elég sóher barátaim voltak, kb. még én fizettem nekik a dolgokat, ezt el is meséltem neki, persze név nélkül, hogy a volt barátaim hogy sajnálták a pénzt, meg volt, hogy én fizettem a nyaralásukat.


Tegnap közölte, hogy ő szeretné, hogy a barátnője legyek és leszervezett egy utat Rómába és reméli, hogy akkor az én szállásomat meg a repülőjegyemet majd én tudom fizetni, mert ő egy barátnőre nem szokott ennyit költeni, meg amúgy is elmeséltem, hogy rám eddig sem nagyon költöttek. Mindezt folytatta azzal, hogy ott kint annyi pénzt el fog rám költeni úgyis, hogy ennyit tegyek már meg.


Bevallom én ezt nem tudom most hova tenni. Miért mond valaki a másiknak egy kezdődő kapcsolatban ilyeneket?

Ez normális és én reagálom túl?

Vagy szerintetek is kissé furcsák ezek a kijelentések?

Oké, ki tudom fizetni, persze... csak olyan furcsa nekem ez az egész a hódítási szakaszban, főleg, hogy ő találta ki ezt az utat...


2023. júl. 17. 00:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
43%

A sajat reszed a nyaralasbol fizesd magadnak. Ha gazdag vagy,nem okoz problemat.


Egyebkent meg hiba volt elmeselni ,h soherek boltak,mert azt kommunikaltad,h neked az is jo.


Ha vmi ndm tetszik,mondd meg es ne felj attol,h szakit. Max talalsz egy uj fiut akivel majd setalgattok az utcakon nyaralas meg ettermek helyett.

2023. júl. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
4%
Egy nőnek az első pár randin 2 piát fizetek max. Többet nem ér egy se.
2023. júl. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%

A gond inkább az, hogy minek foglal le valamit kettőtöknek ha nem beszéli meg Veled.

Gáz a csávó.

2023. júl. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
Igen, nekem is az a red flag, hogy ő egyedül eldöntött mindent, te meg fizesd. Ilyet a kutyáddal csinálsz, nem a pároddal.
2023. júl. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Még randira se nagyon jutottam volna el vele.nyaralni végképp nem tenném hogy azzal is lehuzzon.
2023. júl. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%

Megmondanám, hogy persze, fizetem, azt a nyaralást, amit én foglaltam le és megbeszéltem magammal. Gáz, nem a pénz miatt, hanem ahogy hozzááll a kapcsolathoz.

#2! Szép is lenne, ha lett volna már legalább egy randid, nem hogy egy pár!🤣

2023. júl. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%
Poénból megírnám neki, hogy én meg lefoglaltam egy utat Rejkjavikba, remélem, fizeti a részét.
2023. júl. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
77%
Én is 27 vagyok, eddigi tapasztalataimból kiindulva hatalmas red flag, ha a pasi már az elején siránkozik az anyagiak miatt, ezek a kapcsolataim soha nem tartottak 2 hónapnál tovább, de nem miattam, hanem ők szakítottak, mert ilyen sóher gyerekek rájönnek hamar, hogy egy gazdag hátterű nőnek ilyen hozzáállással kevesek lesznek, vagy tényleg szarul állnak anyagilag, vagy nem vagy nekik elég fontos. Annyi biztos, hogy ez sose jó jel.
2023. júl. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
67%

Én akkor hagytam el egy csávót amikor elmesélte hogy az exével akivel 1 évig voltak együtt, úgy mentek nyaralni hogy a nő fizette természetesen a saját részét. 😳😳😳

Van ilyen amúgy, hogy én részem meg te részed?

Mert akkor ha én mégegyszer megfőzök egy baknak, kifizettetem vele az alapanyagok árát, plusz az időt, a munkát amit a főzéssel töltöttem.

2023. júl. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%

Hatalmas red flag!!!!!!

Tudod te ezt nagyon jól, azért írtál ide. Keressen más nőt , aki majd elkíséri hogy legyen kit használgatnia nyaraláskor. Mert ha még be sem fizeti az kihasználás.

Neked meg majd lesz olyan aki a tenyerén hordoz. Nehogy már…… minden nő megérdemli hogy valaki a tenyerén hordozza , hogy találtok ilyen balekokat?

2023. júl. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!