Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom rengeteget beszél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom rengeteget beszél a legjobb haverja volt barátnőjével, ez normális?

Figyelt kérdés

Nem igazán párkapcsolati probléma, de nem találtam jobb kategóriát neki. A legjobb haverja és a barátnője tíz évig voltak együtt, és ezido alatt a párom is jóban lett a nővel. Az ő kapcsolatuk alatt a csajnak szinte senki barátja nem maradt, csak a párom, így most ő sokat beszél vele, vigasztalja. Ezt nem teszi titokban, szoktam néha hallani a beszélgetéseket, tényleg semmi olyasmi nincs bennük. Először még én is sajnálnám a csajt, de nekem már kezd sok lenni. Hetek teltek el, de már rengeteget beszél a párommal, elküldi neki, hogy mit eszik, mikor hova megy, és sokszor felhívja. Van amikor a párom mondja neki, hogy nem ér rá, mert velem van, vagy más dolga van, de utólag mindig visszahívja, mert sajnálja a csajt, hogy most milyen magányos és elveszett.

Szégyenszemre előjött belőlem egy kicsit a zöld szemű szörny, és azt szeretném kérdezni, hogy ez normális-e, esetleg tapasztaltatok-e valaha hasonlót.


2023. máj. 30. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Addig normális míg előtted telózik vele és téged nem helyezz/sorol be utána!
2023. máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
A csaj keressen új barátokat, ne más pasiján lógjon. Én ezt tuti nem tolerálnám.
2023. máj. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Én széjjelcsapnék köztük.
2023. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Exem haverjával Én is jóba vagyok...szoktunk beszélni is, de ez sok.
2023. máj. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj el a csajjal ruhákat vásárolni, vagy valami csajos programra, tehermentesítsd a pasidat. Vagy egyetek valahol együtt, lehet azért küldi a kaja fotót hogy 2 napja nem evett és most ennyit sikerült. Vagy neked nem szimpi? Mert ha igen akkor inkább vidítsd fel te néha, ha már a te életednek is része lett.
2023. szept. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy a csaj lehet azért számol be mindenről a párodnak, mert azt gondolja a párod elmondja a haverjának, mert nem tud elszakadni tőle. Legalább kiderítenéd mi van, hátha tudtok tanácsot adni. Kérdés hogy a legjobb haver ilyenkor egyáltalán mit csinál, és mit szól ehhez, hogy a volt nőjét a legjobb barátja próbálja életben tartani.
2023. szept. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!