Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak ti milyenek lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti milyenek lennétek ebben a szituban? Több lent

Figyelt kérdés
Ti házasok vagytok és a szeretőd véget vette a házasságodnak válaszhatnál hogy a nyomorban döglesz meg rendszeres testi kinzással vagy elveszed a szeretőd feleségül és élnék úgy vele mint a férje ha a lanyt bántanád cserébe az egész családod halna meg a nő ebben a szituban egy gazdag szép fiatal hölgy aki egyébként nagyon szeret de domináns és nem viseli ell a második helyett

2023. szept. 29. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Testi kínzással ki által?


A szerető tonkretenne, aki a nejed lenne, ha bántanád, vagy milyen lányra gondolsz?


Érthetőbben nem megy az írás, központozással? XD

2023. szept. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Testi kínzás férfiak által ebben a szituban a nő emberei nem tönkre tenne ha bántanád megöletne téged és a családod
2023. szept. 29. 20:00
 3/7 anonim ***** válasza:
A bántalmazók az áldozattipusokat valasztják nem maradnak nem is vannak olyannal akik mögött védelem van. Azokat max használják csak de nem kell semmire.
2023. szept. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért teszed magad a nővel?
2023. szept. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Jézusom...

Te honnan szöktél meg?

2023. szept. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Ma nyitva maradt valahol egy zárt osztály ajtaja?🤔 Ez kb.a 10.kérdés, amimek se füle, se farka. Jó, tudom, ez a gyik, nem a Tudományos Akadémia, de azért ennyi nem szokott lenni abból, amiből tényleg nem lehet kihozni egy értelmes mondatot se.
2023. szept. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Én igyekszem komolyan venni minden kérdést, és nagyon sokszor én sem írok helyesen, mert pl díszes is vagyok, de ezt a valamit nem merném én sem hangosan felolvasni, mer tuti megidézek valamit...
2023. szept. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!