Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem megbánta hogy családo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem megbánta hogy családot alapítottunk? Igazán szereti Ő a gyermekünket?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, egy harmonikus házasságban. Mindketten akartunk gyereket sőt ő még jobban is. Viszont mióta megszületrtt a gyermekünk, mintha megbánta volna néha...

Már az első hetekben is voltak erre megjegyzései, mostanában még mintha féltékeny is lenne, sokszor mikor sír a babu, még gyűlölettel.mondja is hogy ez hülye ez a gyerek meg hogy idegesíti a hangja, káromkodik...pici a.lakas és sok a vita ebből, pl meccset akar nézni meg PSezni és miattunk "nem tud normálisan " én nagyon sokat törődöm a lányunkkal,igazából mindent is én csinálok itthon még a gyereknevelest is nekem ez abszolút nem is teher én imádom ezt az egészét, ebből nem is vitázunk, próbálok vele.is törődni ugyanúgy mindenben hiába szoptatok, tornazunk, jatszunk, séta, most is varatlanul megleptem egy ajandekkal amire vágyott..Mindig meglepem valamivel, órákat robotolok a konyhában mire hazáért minden tipptopp legyen, mondja ks hogy mindent levettem a válláról tényleg gyekszem a kedvében járni... ő mégis haragszik a lányunkra hogy én állandóan vele vagyok, ő nem.lehet soha itthon csendben stb önző nagyon. Mostanában még agresszió is van..kiabál rögtön.. mindig feszült.. de most pl meccset nézett,a lányom már nyuszogott mert jött a fürdés idő és ő már utána cicizik és alszik. Szóltam.h bocsi de muszáj fürdetés, pici a lakás útban leszünk, mert ugye ha nem cselekszem.meg azért ideges mert a gyerek nincs csendben.. de nekem igenis a pici igényei szükségletei.az elsők, ha ez faj akkor is, erre ő kikelt magából hogy minek kellett neki család.. persze ez nekem nagyon nagyon fáj...

Lehet hogy nem is szereti a gyereket?


2023. szept. 30. 18:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Lehet? NEM SZERETI MÉG EGY KICSIT SE! Válj el, mert nem fog jobb irányba változni csak még rosszabb lesz, akár te kapsz, akár NE ADJA ISTEN a kicsit bántja! Minél hamarabb sürgősen lépj le, vagy ő, mindegy, de ne maradjatok mellette és minél előbb váljatok el! Gyerektartást fizetnie kell.
2023. szept. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehet, hanem biztos. Itt csak a válás a normális opció. El nem bírnám viselni a páromat, ha nem a gyerekeink lennének neki az elsők, hanem a sz.ros tv meg játék. Éretlen hülyegyerek az ilyen, nem apa.
2023. szept. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
Ez egyre rosszabb lesz. Idővel lehet, hogy meg is fog csalni, hiszen önző. Neki nem kellett volna gyerek. Valószínűleg csak azért mondta korábban, hogy neked kedvezzen. Én elválnék, hogy a kislányodnak nehogy baja legyen.
2023. szept. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Jó most is leirtam a sok rosszat, de a jókat nem. Azért szokott ő munkautan még eljonni sétálni vagy játszik vele ilyesmik, csak hát az hogy önző nagyon. Még ez hogy hangot ad néha hogy idegesíti ha sír pedig amúgy nem is szokott sírni néha előre félek mi lesz a fogzásnál...:/
2023. szept. 30. 18:53
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Az neked jó, hogy sétálni megy (közösen) vele, vagy "játszik" vele míg kedve tartja? Ő azt hitte, hogy leányálom a gyereknevelés, hogy olyan mint a rongybábu, elhallgat ha rászólsz mint a 🐕.

Neked nem elég hogy ordít, agresszív? Felteszek egy egyszerű kérdést neked:


Szereted te a gyereked?



Ha a válasz igen MENEKÜLSZ VELE EGYÜTT minél messzebb a férjedtől! Ha vele maradsz, akkor te se szereted, te is egoista vagy!

2023. szept. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Jó közelítsük meg máshonnan. Kinek van igaza? Hazajön munkából és éves fürdés után szeretne pihenni vagy csendben vagy játszani PSen mindennap, amíg én igyelszem vacsorat kesziteni a gyeeeket ellatni, odafigyelve a ferjre is, neki igaza van ed ez a normál, vagy önző hogy csak magával törődik és neki fontosabb ez csaladjanal,meg egyébként is nekem sincs ilyesmire időm milyen dolog már ez ? Most melyik szempont a normális?
2023. szept. 30. 19:01
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk biztosan nem szültem volna olyan férfinak, akinek épp hogy a seggét nem kell kitörölni, mert fogadni merek, hogy gyerek előtt sem tett odébb egy gyufaszálat sem. Az sem normális, h munka után neki a PS meg a meccs a fontos, te meg oldj meg mindent egyedül és még be is sértődik, ha sír a gyerek.. Atyaég.
2023. szept. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%

Nem szereti, és nagyon gáz az ember. Most hiába véded, de a helyzet az, hogy úgy ilyen, hogy s.ggét és kinyalod + egy nyugis gyereketek van. Gondolj bele, milyen lenne, ha egy kicsit sírósabb gyereket dobott volna a gép vagy nem "vennél le mindent a válláról", mintha 2 gyereked lenne, hanem neki is felnőttet kéne játszani a családban. Egy állat.

Hajlandó néha elmenni a saját családjával sétálni? Milyen megható!🤣

2023. szept. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%
De baszki, te most mindezek ellenére mentegeted? Ha aranyból van a farka, akkor is a gyerekem fontosabb. Kinek hogy. Az én gyerekem nem nőhetne fel egy ilyen önző tapló mellett.
2023. szept. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
98%

Az biztos hogy nem normális, hogy hazaér, fal aztán játszik mint a nemhelyes, ordít hogy nem tud tőletek majd szexet akar azt befordul dögleni.



Az a normális, hogy munka után hazaér össze-vissza puszilgassa a gyerekét és téged, leül melléd míg eszik és beszélgettek, majd segít elmosogatni, megfürdetni, vagy maga fürdeti és aztán ül le játszani maximum egy óra hosszát, mert aztán veled foglalkozik ismét!


Hétvégén meg megfőz, vagy amikor szabadnapja van, elviszi sétálni, eljátszik vele még órák hosszat is és te is ki tudsz nélkülük kapcsolódni. Egyszer egy héten/két hetente te, aztán ő barátokkal.

Elviszititek nagyszülőkhöz a kicsit és együtt is programoztok. Pelenkázza ugyanúgy, mint te, ugyanúgy megetetti mint te (az anyatej nem kifogás, cumisüvegbe rakhatsz ugyebár)!


Ő is ott volt amikor fogant nemcsak te és ez nemcsak baba korában érvényes hanem amikor ovis, vagy iskolás, felnőtt! A gyerek nem játék és örök életre szól!


Aki ezt nem tudja felfogni, nem akarja megérteni az nem szülőnek való, de meg házastársnak se ezért a legjobb elválni!



Szívesen.

2023. szept. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!