Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem megbánta hogy családo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem megbánta hogy családot alapítottunk? Igazán szereti Ő a gyermekünket?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, egy harmonikus házasságban. Mindketten akartunk gyereket sőt ő még jobban is. Viszont mióta megszületrtt a gyermekünk, mintha megbánta volna néha...

Már az első hetekben is voltak erre megjegyzései, mostanában még mintha féltékeny is lenne, sokszor mikor sír a babu, még gyűlölettel.mondja is hogy ez hülye ez a gyerek meg hogy idegesíti a hangja, káromkodik...pici a.lakas és sok a vita ebből, pl meccset akar nézni meg PSezni és miattunk "nem tud normálisan " én nagyon sokat törődöm a lányunkkal,igazából mindent is én csinálok itthon még a gyereknevelest is nekem ez abszolút nem is teher én imádom ezt az egészét, ebből nem is vitázunk, próbálok vele.is törődni ugyanúgy mindenben hiába szoptatok, tornazunk, jatszunk, séta, most is varatlanul megleptem egy ajandekkal amire vágyott..Mindig meglepem valamivel, órákat robotolok a konyhában mire hazáért minden tipptopp legyen, mondja ks hogy mindent levettem a válláról tényleg gyekszem a kedvében járni... ő mégis haragszik a lányunkra hogy én állandóan vele vagyok, ő nem.lehet soha itthon csendben stb önző nagyon. Mostanában még agresszió is van..kiabál rögtön.. mindig feszült.. de most pl meccset nézett,a lányom már nyuszogott mert jött a fürdés idő és ő már utána cicizik és alszik. Szóltam.h bocsi de muszáj fürdetés, pici a lakás útban leszünk, mert ugye ha nem cselekszem.meg azért ideges mert a gyerek nincs csendben.. de nekem igenis a pici igényei szükségletei.az elsők, ha ez faj akkor is, erre ő kikelt magából hogy minek kellett neki család.. persze ez nekem nagyon nagyon fáj...

Lehet hogy nem is szereti a gyereket?


2023. szept. 30. 18:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
98%
Csak tudnám mi a fszért írsz ki kérdést, ha először eláztatod, utána meg körömszakadtáig véded. Akkor szokd meg, hogy ez van.
2023. szept. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
88%
De amúgy a gyerek előtt milyen volt?
2023. szept. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
48%

Sokakat idegesíthet sajnos, engem a szomszédé is pedig csak néha hallani, hogy sír vagy a földhöz veri magát a folyosón 😂😂😂

Beszéljétek ezt meg, a gyerek vállalás bizony jár kellemetlen dolgokkal is,amire lelkileg nem állt készen.

Néha menj el a gyerekkel anyudhoz vagy valami.

Jobb ötletem nincs.

Ezt amúgy is csak ő tudja megoldani, amíg nem veszi észre azokat a dolgokat amik nem normálisak saját magával kapcsolatban addig nem fog változni.

A gyerek nem hülye csak azért mert sír, egyszerűen egyerek.

Próbálj vele beszélni, próbáljatok pihenni együtt gyerek nélkül, vagy hagyd őt kicsit gyerek nélkül ha megtudjátok oldani.

2023. szept. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
94%
Ne haragudj, ez ijesztő tényleg, hogy előbb panaszkodsz, majd mentegeted! Hát ide figyelj. Apa vagyok én is. Nagyon akartam gyereket. Kettő is lett szerencsére. Teljesen egyértelmű volt, hogy az első időszak a babáké és az anyáé. Eszembe nem jutott volna hőzöngeni, hogy sír a fiam vagy a lányom. Vagy ne adj' isten foglalkozni kell velük. Vagy elvégezni otthon akármilyen feladatot. Vagy hagyni pihenni kicsit a feleségemet. Úgyis túl gyorsan nőnek, ez a korszak félelmetesen gyorsan elszáll. Pedig mi is fáradtak voltunk, elhiheted. Azt a rohadt játékot/meccset még évtizedekig nyomhatja, de az elvesztegetett időt semmi nem hozza vissza. Szégyen egy ilyen "férfi".
2023. szept. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
58%

Pszichológust javasolok, esetleg párterápiát, minél hamarabb!! Ha nem hajlandó rá, akkor válj el. Egyénként én is ilyen helyzetben vagyok és szerintem elég gyakori, hogy a gyerekvállalás után így kifordulnak magukból a férfiak. Az okát nem tudom.

A férjem most kezdi a terápiát, majd amikor már nagyobb lesz a babánk, akkor megyünk párterápiára is.

Mi már töltöttünk pár napot a szüleimnél, amikor a férjem agresszív volt. Azzal a feltétellel jöttem vissza, hogy elkezdi a terápiát és még egy agresszív megnyilvánulás után végleg elmegyünk. Ehhez tartom is magamat. Egyébként azért döntöttem úgy, hogy teszünk mégegy próbát, mert én tudom milyen egyedülálló szülő gyermekeként felnőni és nem jó buli.

De már ő is belátta, hogy segítségre van szüksége a dühkezelésben.

2023. szept. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Röviden? Igen, megbánta. Nem, nem szereti (eléggé) a gyerekét.
2023. szept. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
90%
Gyerek mellett ps meg meccs. Meleg etel legyen mindennap, tiszta ruha, tiszta lakas meg szex. Azert kellett csak neki gyerek, hogy a fbon meg a kollegak elott lehessen menozni. Gondolom egyszer nem cserelt pelenkat es nem kelt hozza ejszaka sem. Melle meg uvoltozik is. Remek ember lehet.
2023. szept. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
85%

Tipikus felelőtlen szar alak, aki előbb szaporodik aztán utólag jut eszébe hogy neki ez baromira nem kell és teher.

Nem is értem az ilyet. Mit hitt milyen lesz egy gyerekkel? A kicsik nonstop visítanak, hangosak, hisztiznek, nincs tőlük nyugta az embernek soha.

Miért nem képesek az emberek józanul ezt a gyerekvállalás dolgot jobban átgondolni? Felmérni hogy akarják e, alkalmasak e?

Érdekes, nekem ment nőként is, sose akartam gyereket, nem szeretem őket+ pont azért sem, mert csak nyűg az egész.

Jól látod kérdező, sajnos későn, de igen, megbánta a dolgot és nem szereti a gyereket, nincs hozzá türelme sem. Abszolut nem neki való ez az élet. Ha jót akarsz a gyerekednek, váljatok el, mert ez egyre jobban ki fog ütközni az évekkel, és ahogy a gyerek idősebb lesz, egyre jobban érezni fogja, hogy teher az apjának. Vagy megvárod amíg teljesen elege lesz és lelép. De ha ezt nem is teszi meg, egyre több kifogása lesz, miért jár későn haza.

2023. okt. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Mondjuk kérdés: MIÉRT merült fel benned a gyerekvállalás gondolata? Ennyire rhadtul nem ismered a pasit?


Az enym is emlegeti a gyereket, kizárt!, hogy szüljek, amikor ő is egy nagy gyerek félig. De én nem egy rózsaszín szemüvegen át nézem őt, hanem tudom, mi a gyerekvállalás szpontjából red flag. Ennyi.

2023. okt. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!