Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehetek fontos megint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetek fontos megint a feleségemnek?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk házasok és két kisgyerek született. Próbálok ahogy tudok segíteni neki. A hazimunkában a gyerekekben. Ha dolgozok rendelek nekik valamit hogy ne kelljen főzni ha nem dolgozom főzök otthon, takarítók kiveszem a részem mindenben. Mindig megemlékeztem a házassági évforduloról, szülinap, névnap ,nőnap és sokszor apróságokkal is meglepem. Ma megemlítettem neki hogy a héten lesz a szülinapom. Azt mondta tudom, majd rendelsz magadnak valamit. Kicsit elhagyagolva érzem magam, próbálok mellette lenni, mindent megadni de valahogy visszafelé nem működik. Mit tegyek ilyenkor.

2023. okt. 15. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Kicsit lehet elkényesztetted. De amugy az is lehet h nincs energiája ezekre figyelni. Régen jobban odafigyelt? Nekunk 3 gyerekünk van és idén elfelejtettem a hazassagi evfordulonkat is. Egyszerűen nem tudok észben tartani ennyi mindent. Fáradtak is vagyunk. Menjetek el kettesben vacsorazni!
2023. okt. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak viccből mondta, ilyet viccből szoktak :) Szerintem fogsz kapni valamit, majd írd meg.
2023. okt. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki amit érzel! Egy vacsi kettesben jó ötlet!
2023. okt. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Én ezek után befejezném a rendelgetéseket, főzzön ő, ha zabálni akar. Elkényeztetted, nagyon is. Ő is emlékszik a névnap szülinap, apák napjára, vagy ez csak az ő részéről elvárás?
2023. okt. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt se tudja mikor van az évfordulómk vagy az apák napja, neki ezek a dolgok nem fontosak .
2023. okt. 16. 09:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Soha nem tudta? Azért az durva lenne....vagy csak mostanában? Azt elmondrad h te mit csinalsz, és ő? Ki takarit. Ki van a gyerekekkel, ki viszi hozza őket. Ki mos. Stb. Dolgozik? Én itthon vagyok de kb mindent én csinalok a 3 gyerekkel kapcsolatban. Ferjem dolgozik ill segit ha kell de kb minden hazimunjat én csinalok. Én oltoztetem fyerekeket keszitem ki a kajat észben tartom a teendőket. Ez mind ugyanugy feladat és ha a feleseged dolgozik az meg plusz munka. Én kb most azt erzem ha dolgoznom kene 3 gyerek mellett belezavarodnék....
2023. okt. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!