Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségem titokban videókat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem titokban videókat rak fel magáról a tiktokra. Vajon ez csak nekem okoz problémát?

Figyelt kérdés
A tik tok-on szerepel szinte minden nap. 3500faszival tartja a kapcsolatot és nekik csinál magamutogató videókat. Vetkőzik táncól ,de ezt úgy hogy engem minden honnan letíltott. Sejtésem se volt míg egy ismerősöm nem szólt. Majd minden ismerősömet is letíltotta. Nem hajlandó megmutatni semmit. Se a faceen,se sehol máshól. Kettő kicsi gyerekünk van. 16hónapos és egy 3éves. Egész nap csak csetel ,még akkor is mikor a munkából hazamegyek. Van hogy a telefont nyomja ki mikor beérek a házba. Szerintem ez beteges. Wc-re konyhába ,minden hova viszi,pedig mindene le van kódolva. Nekem semmi. 42 vagyok ő 27 .Mondtam ndki válljunk el mert sokat tett hogy ne bízzak benne. Más faszik ,hazudozás ,és most meg ez. Csak én fújom fel?

#Tik tok betegek #A tik tok ennyire fontos
2022. júl. 30. 10:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%
Kamu
2022. júl. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
83%
Mutasd, mit nézzek, s megmondom
2022. júl. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
42%

Így jár az, aki nem korabelit választ, hanem fiatalokra nyáladzik vén faszként.


Edd meg szépen, amit főztél.

2022. júl. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
70%
És miért is nem vágtad még ki?
2022. júl. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
71%
Pénze van legalább belőle vagy ingyen hülye ennyire?
2022. júl. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
71%
Valszeg unja a ráncos virslit. Ez nem a tiktokról szól, látszik a generációs különbség, hogy erre fogod. Egyszerűen csak le se szar téged, nem szeret már, vágyik a kortársaira, a tiktok csak mellékesen az a csatorna, ahol korabeliekhez kapcsolódik. Váljál nyugodtan.
2022. júl. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
25%
Válás. Azonnal. A gyerekeket meg elvenném tőle.
2022. júl. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Szeretem ,de már magam sem tudom miért. Pénzt nem keres vele. Eddig nem volt erőm megmondani neki hogy vége. Lelkiismerte furdalás kap el mikor bele akarok kezdeni. Amúgy nem kamu amit leírtam.
2022. júl. 30. 10:59
 9/31 A kérdező kommentje:
Fura de nem a saját korosztájában válogat. 35- 50-ig van a skálája. Azt mondta hogy a fiatalok szart se érnek ,és ő a taknyosoknál sokkal tapasztaltabb felnőttebb ,többet ér. Ő egy igazi nő
2022. júl. 30. 11:02
 10/31 anonim ***** válasza:
52%
Egy nárcisztikus picsa. Már bocsi.
2022. júl. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!