Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Özvegyként jöttünk össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Özvegyként jöttünk össze a férjemmel, beszélgettünk, hogy mikor kicsik voltak a gyerekei és ha akkor jöttem volna az életébe, akkor bár rosszul éltek a feleségével de nem engem választott volna, a gyerekei miatt , jogosan érzem ezt buta hasonlatnak?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjük egymást, érezteti velem, hogy a mindene vagyok.

Viszont nagyon rosszul esett ez a hasonlat, teljesen szükségtelenül próbálta így érzékeltetni azt velem, hogy felelősségteljes apaként hogyan döntött volna akkoriban, hiszen nem erről van szó, független emberként találkoztunk és lettünk házasok. Szó sem volt arról, hogy választania kellett volna köztem és a régi családja közül.



okt. 31. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem hasonlat, hanem tény közlése volt részéről. Szeretője lettél volna. Semmi több.
okt. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem hasonlat, de elég érzéketlen volt, valóban.
okt. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Ezt veheted úgy is, hogy még jó, hogy nem akkor találkoztatok, mert akkor nem lehetett volna köztetek semmi.

Mivel azóta változtak a körülmények, ugye a gyerekek sem kicsik már, a feleség is elhunyt, ezért most viszont nyugodt szívvel lehet Veled. És milyen jó, hogy nem korábban jöttél, mert akkor el is úsztál volna a kezei közül, így viszont most együtt vagytok.

okt. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Ez vagy azt jelenti, hogy gerinces, és a felesége mellett sem lépett volna félre (akármilyen rossz is volt a kapcsolatuk), vagy azt, hogy ha meg is tette volna, a gyerekek ill. az anyagi biztonság miatt nem cserélte volna le rád.


Te ismered őt, mi nem, szóval nem hiszem, hogy ez alapján meg tudnánk ítélni ezt.

okt. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt azt akarta hangsúlyozni, hogy egyenes ember, csak hát elég szarul sikerült 😁
okt. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Hat ez nem egy okos ember bolcs, meggondolt szavai, hanem egy pillanatnyi figyelemert esdeklo nagyottmondo tini atgondolatlan dumaja. A szandeka nyilvan nem rossz, de az empatia hianya is tettenerheto. Ne gondold tul, o csak valami fennkolt, szamara egyertelmuen elerhetetlen magassagban levo, amugy pozitiv, onfenyezo gondolatot akart megfogalmazni neked. Az egyszerusege miatt viszont csak ennyire futotta. Nem is rolad szolt ez az egesz, hanem rola, hogy o mennyire elvhu, oszinte ember. Az empatia hianyat erre ertettem. Szerintem fel se fogja meg most sem, hogy ez benned milyen erzest keltett. Pedig szandeka szerint nem teged akart degradalni, hanem onmaga erkolcsi nagysagat legyezni. En emiatt lennek jobban kiakadva, mert ferfikent ertem mit akart kozolni, de ahogy kivitelezte az sokkal bosszantobb.
okt. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Elefánt a porcelánboltban.

amúgy meg kérdezted őt arról, hogy ha akkoriban jöttetek volna össze, amikor még házasságban élt, téged választott volna, vagy a családját?

Ha nem kérdezted, akkor mi a francnak mondta?

(Nem a legélesebb kés a fiókban a pali).

nov. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: szerintem azt akartad írni, hogy vihar a biliben. Az elefántos szólás nem illik ide.
nov. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!