Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most tényleg én romboltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg én romboltam szét egy családot, és én vagyok a levetett, buta liba, aki halálba kerget másokat?

Figyelt kérdés

5 hónapig voltam kapcsolatban egy nálam 7 évvel idősebb férfival (én 24 éces vagyok), közös ismerősön keresztül ismerkedtünk meg egy szülinapi buliban. Azt állította, hogy komoly kapcsolatot szeretne, de valahogy a tettei nem voltak összhangban ezzel, alig ért rá, és a programok is sekélyesek voltak, mindig csak sétálgatás, kaja/mozi, aztán szex, másnap pedig tipli. Viszont nagyon sokat keresett, amikor nem voltunk együtt, érdeklődő volt. 5 hónap után szakítottam, mert nekem ez kevés. Akkor bevallotta, hogy házas, és azért titkolta, mert rettegett, hogy emiatt nem kell nekem, pedig az asszonnyal már semmi nincs köztük, és megbeszélték, hogy válnak, de most már muszáj elmondania nekem, mert fél, hogy elveszít. Elküldtem a büdös francba.


Kicsit nyomozgattam utána, és kiderült, hogy még a nevéről is hazudott, kamufb-ról írogatott. Megtaláltam fb-on a feleségét, és megláttam, hogy van 2 kicsi gyerekük is, és több tucat boldog családi fotójuk van. Azonnal írtam az asszonynak egy hosszú levelet, részletesen leírtam, hogy mik történtek, közös képekkel (alig készült ilyen amúgy, kerülte ezt is, és a netre nem tehettem ki, de erre mindig talált kifogásokat) igazoltam a történetet. Leírtam, hogy végtelenül sajnálom, hogy így kell megtudnia, de úgy érzem, joga van tudnia az igazságot.

A feleség azonnal visszaköltözött az anyjához. A kedves "férj" vissza akarja könyörögni magát, és azóta egy nyugtatós öngyilkossági kísérleten is túl van. Azóta a nő ocsmány leveleket ír nekem, de még a nő pár barátnője is írt. Ezeknek az a lényege, hogy egy moslék, beképzelt kis egyetemista, karrierisra liba vagyok, aki maximum szexre jó, senki sem fog velem családot alapítani, és ha néha még meg is dugnak, akkor sincs esélyem egy feleség és gyerekek ellen, mert én semmi magasabb rendű kapcsolatra nem vagyok alkalmas, és most is csak annyi szerepem volt, hogy örökre tönkretegyek egy egész családot, és a halálba hajszoljak másokat.

A közös ismerőst, akinek a buliján megismerkedtünk, kérdőre vontam, hogy miért nem szólt, hogy nős ez a pasi, és ő csak annyit mondott, hogy nem akart elrontani a másiknak egy numerát, úgysem jelent semmit, utána pedig azért nem, mert tudta, hogy ezt tenném: szétrombolnék egy családot a saját egóm miatt.


Teljesen kiborítanak ezek a szavak, egyáltalán nem értem, miért lenne bármi igaz ezekből. Miért lennék én a hibás azért, mert egy férfi nem tud hűséges lenni a saját feleségéhez, és ráadásul még engem is átver?

Mit lehet kezdeni ezzel az egész szituációval?


2017. szept. 7. 21:52
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%

Kiröhögném a búsba a nőt. Hagyd, kettőtök közül ő az ostoba pitsa. Én inkább "örülnék", ha a szerető a tudtomra adná a dolgokat, hogy megválhassak a féreg "páromtól".

Te az égvilágon semmi rosszat nem csináltál. Van, aki nem írt volna a feleségnek a helyedben, maximum ez az egy amibe bárki beleköthet, de én ebben is neked adok igazat, mint mondtam, én kb elvárnám, hogy ilyen helyzetben felvilágosítson bárki, aki tud a dologról.

2017. szept. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
22%

Hasonló helyzetben voltam pár hónapja. Nem kellett volna írnod a feleségnek. Nekem is elképesztően fájt, hogy ezt tette velem, de utána kiszálltam teljesen az életéből.


Eszembe nem jutott volna, hogy írjak a lánynak magamtól. Ez már a férfi felelőssége. Szemét volt, ezt aláírom, jó is, ha a nő tud róla, de ne tőled kelljen már. :S

2017. szept. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
95%
Minden csoda 3 napig tart. Ne vedd magadra. Megérdemelte a pali amit kapott. Idővel le fognak nyugodni a kedélyek.
2017. szept. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
99%

Az átverés ellen azt tudod megtenni, hogy jobb barátokat választasz magad mellé, és megbizonyosodsz róla, hogy a pasi az-e, akinek kiadja magát, és csak akkor fekszel le vele, ha igen a válasz.


Te is írtad, hogy az 5 hónapban feltűnt, hogy sekélyesen viselkedett veled a pasi.


Egyébként meg valóban gerinctelenül viselkedett a csávó, de a közös ismerős sem volt jobb, aki nem figyelmeztetett. A feleség szavait ne vedd fel, érthető, hogy jelenleg dühös.


Ha tudtál volna a kapcsolatukról, akkor egészen mást mondanék, de úgy érzem, hogy most a legkevésbé sem vagy abban hibás, hogy tönkrement a családjuk.

A levelet meg más tekintheti kicsinyes bosszúnak, de szerintem jogos volt tekintve azt, hogy a feleség megérdemli, hogy tudja, ki is a férje, és ne éljen tovább megaláztatások közepette. Ugyanis azután, hogy te szakítottál vele, lett volna másik szeretője, ugyanúgy csalta volna a feleségét.


A nő majd lenyugszik - nehéz lesz neki, kaptál egy kis ízelítőt a helyzetéből, mert már te is tudod, milyen, ha palira vesznek. A férfi pedig megérdemli a lebukást.


21/L

2017. szept. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
99%

Te nem vagy hibás. A feleség valójában nem rád haragszik, csak épp most omlott össze az élete. Érthető a reakciója. Ellenben ne vedd magadra, nem neked szól, még ha téged is címzett meg vele.

Maximum tényleg azt lehetne kifogásolni, hogy írtál a nőnek, de szerintem ebben sem hibáztál. A drága férjnek nem kellett volna félrekefélnie, és szétrombolnia a családját, ugyanis ő tette tönkre a tettével, nem te. A többi már csak agybaj, és dráma. Közös ismerősöknek meg lehet, hogy szintén van vaj a fülük mögött, azért kaptad tőlük a kemény szavakat. Vagy csak szimplán utálják a drámát, és nem tetszik nekik, hogy te beleálltál ahelyett, hogy füled-farkad behúzva elkullogtál volna.

Röviden: szerintem jól tetted, és nem hibáztál. Aki meg nem bírja elviselni a saját tettei következményeit, így járt.

2017. szept. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
96%
Nyugi, te nem vagy hibas. Egyaltalan nem. Atvagtak. Annyiban vagy csak hibas, higy nem vetted le a jeleket ha honapok utan sem mutatnak be csaladnak, bararoknak, ott nagy baj van. Majd megtanulod.
2017. szept. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 Tizenhármas ***** válasza:
95%

"hogy házas, és azért titkolta, mert rettegett, hogy emiatt nem kell nekem"

"Elküldtem a büdös francba. "

Te egy kincs vagy a mai világban. Komolyan, ritka az olyan ember akinek van még ennyi tarzása.

Nem tudtad, hogy házas, nem tettél semmi rosszat.

Bár lehet kicsit sok volt, hogy mindent leírtál meg képeket küldtél, de akkor sem érzem, hogy ezt érdemelnéd.

Viszont meg kell értened, hogy egy lelkileg sérült nővel állsz szemben, akinek az egész élete megváltozott, a társa, a férje többé számára már sosem lesz az, akinek eddig hitte.

Légy türelmes és kitartó, és SEMMI ESETRE SE okold magad.

Más tészta, ha tisztában vagy vele, hogy nős emberrel kavarsz. Ez most nem ez az eset.

Végezetül, tiltsd le az összeset, barátnőit, a férfivel közös ismerősöket. Ha olyantól kapsz levelet akit nem ismersz, ismerősd kérd meg, hogy nyissa ki és ha olyan, na olvasd el.

Idő lesz, mire újra bízni tudsz majd valakiben, de szerintem büszke lehetsz magadra, mert tisztességes voltál.

2017. szept. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
23%
Nem biztos, hogy én írtam volna a helyedben. Nem vagy te senki, hogy megjátszd a jóságos megmentő szerepét. Látod, a nőnek se volt rá szüksége, a rossz hír hozóját mindig lelövik... Felesleges volt írni neki. Mit gondoltál, majd megköszöni? Nehéz ám belátni, hogy a férjünk talált egy nálunk jobbat, ráadásul egy gerinctelen féreg.
2017. szept. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
12%

szerintem sem kellett volna írni neki, mert így tényleg szétromboltál egy családot, tönkretettél embereket.

Szerintem nem volt hozzá jogod.

A nő sem köszönte meg, látod. Nem tettél vele jót. A gyerekekkel pláne.

2017. szept. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
94%

Jól tetted, te legalább egyenes ember vagy!

Írj vissza neki egy frappánsat, aztán tiltsd le. Ne foglalkozz mostmár velük, koncentrálj magadra!

2017. szept. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!