Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy történhetett az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy történhetett az, hogy későn jöttem rá, hogy a férjem buta???

Figyelt kérdés
Elvált szülők gyereke, nők nevelték (anyja, nagyanyja), a csavarhúzót sem ismeri kb, de nem is ez a baj, egy mondókát nem tud a gyereknek elmondani, ha utasítom, mit csináljon vele, akkor megy..de ha rajta múlna a kicsi..bajban lenne. Illetve a saját lábkörmét nem tudja levágni, rendetlen, olyan mintha 2 gyerekem lenne. És mindezt a nagy arcával leplezi. Olyan bunkó tud lenni, hogy az hihetetlen. Nem tudom mit csináljak.Most tényleg én tanítgassam??

2021. júl. 8. 10:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%

igen.

Ne feledd, igent mondtál rá! Rá, s nem a tudására, stb.

Most itt a helyzet, akkor nincs más, mint beszélni vele, és kérni.

Ha segíthetek, írj!


40+ F

2021. júl. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
7%
Buta buta
2021. júl. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
86%
Te sem lehetsz valami észlény, ha gyereket csináltál egy ilyen embernek, már ne is haragudj. Hogy nem derült ki az első 10+x beszélgetés során, hogy ilyen pipogya alak? Ha máskor nem, együttélésnél akkor a baba előtt?
2021. júl. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%
Akkor is ilyen volt, amikor hozzámentél, csak akkor nem érdekelt, mert a szerelem vak. De elmúlt a szerelem, és jött a felismerés: úristen, kicsoda ez?! Ha vígasztal, a többség így jár.
2021. júl. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
4%
Én jó f.a.s.z.i vagyok kérdező hagyd el a pasidat és szüljél nekem is gyereket könyörgök.
2021. júl. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%
Hát ezek amiket írsz azonnal lejön, nem csak évek múltán, a bunkóság kijöhet később, de az életképtelenség nem.
2021. júl. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%
És ez előbb nem esett le? Nem éltetek együtt előtte? Az ilyet nem is értem.
2021. júl. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%
Elképzelem, ahogyan szerelmesen vagdosod a barátod körmeit :D :D :D szerintem te vagy a buta kérdező :D vagy ez a kérdés egy nagy kamu.
2021. júl. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
25%

Lássuk csak:


“Elvált szülők gyereke, nők nevelték (anyja, nagyanyja)”


Előfordult ez mással is. Ettől senki nem lesz buta.


“a csavarhúzót sem ismeri kb, de nem is ez a baj”


Van, aki nem szeret szerelni. Én például tudok, de nem szeretek. A feleségem szívesebben szerel.


“egy mondókát nem tud a gyereknek elmondani, ha utasítom, mit csináljon vele, akkor megy..”


Sok pasi nem tud a kisgyerekekkel rendesen foglalkozni, szerintem ez elnézhető.


“de ha rajta múlna a kicsi..bajban lenne. Illetve a saját lábkörmét nem tudja levágni”


Akkor eddig ki vágta? Anyuka? Vagy csak túlzol?


“rendetlen, olyan mintha 2 gyerekem lenne”


Ez a pasik 99%-ával így van, ettől se lesz buta senki. Például az én szobámban is a feleségem rak rendet.


Szerintem más gondok vannak ott, kicsit elegetek lehet egymásból. Lazítsatok kicsit.

2021. júl. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem butaság, hanem életképtelenség. Azért a seggét ki tudja törölni? :D
2021. júl. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!