Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennèl ha megbeszèlnètek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennèl ha megbeszèlnètek hogy nem vesztek ajándèkot, de ő mègis vesz, ès megsèrtődik hogy te nem vettèl?

Figyelt kérdés

Hogyan reagálnál ebben a helyzetben? Egy sorozatban láttam. Házassági èvforduló előtt megbeszèltèk hogy nem vesznek egymásnak semmit. A felesèg nem bírta ki, csak vett a fèrjnek ajándèkot ès szervezett egy vacsorát zenèsszel. A fèrj az nem vett semmit, ès vègül mègis a felesèg volt megsèrtődve hogy nem kapott semmit.


Èn úgy èrzem nem tudnám már szeretni ès komolyan fontolóra vennèm a válást, főleg hogy mások is jelen voltak.



nov. 1. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

ex csajom is ilyen típus mint te, de nem e miatt csak ex 😅.


szóval nem mindig valló ok, de hozzá tud adni a szakításhoz.


férfiként nem látom olyan nagy bűnnek a csajoknak tartania kéne magát a megbeszéltekhez.

nov. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem voltam egyértelmű, így utólag visszaolvasva. A férfi szemszögéből írtam hogy válóok lenne, és én is férfi vagyok.
nov. 1. 21:56
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem azért nem válóok (ha más gond nincs a kapcsolattal). De az tény, hogy egyszer s mindenkorra tisztázni kellene, hogyan lesz ezután, és hogy mindkét félnek tartania kellene magát ezután ahhoz, amit megbeszéltetek.
nov. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kinevetném. Ha ennyi esze van - most mit csináljak vele? Passzív-agresszív.
nov. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1es akkor miért ex?😁

Kerdezőnek szerintem ez nem gond akkor azt kell mondani hogy vmi aprosagotveg,ünk egymásnak hogy ne legyen sértődés.Bár nekem nőként ha negbeszeljük higy nem vásárolunk egymásnak akkor be is tartom✌️

nov. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azt mondanám, hogy mivel azt mondta nem veszünk, így nem tudtam kinézni a nyaralást még, este nézzük meg együtt. Ezen aztán nem érdemes összeveszni.
nov. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!