Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha 15 év házasság után egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 15 év házasság után egy nő érdeklődik egy olyan férfi után akivel régen nemi kapcsolata volt és találkozót is megbeszélnek akkor ez jelentheti azt, hogy ismét le akar feküdni vele?

Figyelt kérdés

Egy rövid ideig voltak együtt, a párom nem is beszélt róla csak egy vagy két alkalommal, csak utalt rá, hogy szexuális kapcsolata volt az említett férfival de nem terveztek hosszú távra. Előttem volt, nem zavar. A múltkor viszont az ő számítógépet használtam és ott láttam a beszélgetésüket. Konkrétan szexről nem beszéltek, de a párom kezdeményezett egy beszélgetést és egy találkozást. Tudom, hogy nem kellett volna beleolvassak, nem volt szép dolog.

Nem vagyok féltékeny de kíváncsi vagyok, hogy miről lehet szó. Többé nem akarok beleolvasni a beszélgetésébe, nem is akarom megbeszélni mert lehet teljesen ártatlan dolog is.

Szerintetek mi lehet a háttérben és miből vehetem észre ha hazudik? Kémkedni nem akarok utána és rákérdezni sem.



2021. jan. 26. 20:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
igen azt.
2021. jan. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi mást
2021. jan. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Ha ki akarod deríteni, akkor pedig muszáj lesz beszélned vele. Kommunikáció a kulcsa mindennek. Viszont nagyon meg fog haragudni, amiért beleolvastál az üzeneteibe, szóval erre készülj, ha felhozod. Ha pedig bízol benne, akkor engedd el az egészet.
2021. jan. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezt honnan tudjuk? Csak te tudod kideríteni. Flörtöltek? Célzás?
2021. jan. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Szex kapcsolatuk volt , tehát nem egy régi barát nem egy érzelemre épülő baráti kapcsolat ha nem dugás ! Nem bíznék benne, vagy nem kezelgeted mér az asszonyt gyakran vagy túl gyorsan végzel vele..
2021. jan. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
100% sexet akar tőle megint!
2021. jan. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

"Mi ezt honnan tudjuk? Csak te tudod kideríteni. Flörtöltek? Célzás?"

Annyit írt a párom a pasinak, hogy a múltkor eszébe jutott és találkozhatnának-e? Semmi konkrét dolog, csak annyi, hogy amikor a párom arra jár írni fog neki. A furcsa az volt, hogy a férfi nem is volt meglepődve.

2021. jan. 26. 21:24
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen ezért kérdeztem, ha a pasi nem volt meglepődve akkor előtte ez már téma volt. Nagy az esély rá hogy azért akarnak találkozni.Figyelj a jelekre. Telefon, mindenhova viszi, szétszórt, később ér haza.


4#

2021. jan. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Szerinted mi másért? A szexen kívül milyen közös ügyük lehet még, ha eleve csak az volt? Esetleg, ha van közös gyereketek, az lehet még, hogy inkább vele közös. Akkor még arról lehet szó.
2021. jan. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%

Én férfi vagyok, de van egy hasonló történetem. Egy régi lány ismerősöm keresett meg, hogy találkozhatnánk. Komoly érzelmek voltak közöttünk régen. Találkoztunk, beszélgettünk, hazavittem, elköszöntünk. Semmi nem történt, mert volt barátnőm. Még azt is elmondtam neki, hogy a kapcsolatom valószínűleg a végét járja.

Pár évvel később már én érdeklődtem felőle és megint találkoztunk. Mondott valami olyasmit, hogy semmit nem akar tőlem, mert van barátnőm. Ezután csak ki kellett mondanom, hogy ez most engem nem érdekel, szeretkezni akarok vele...


Mindig azon múlik egy ilyen, aki kapcsolatban van. Ha a kapcsoltban lévő kezdeményez, akkor a másiknak nincs oka nemet mondania.

2021. jan. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!