Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen férj? 43n 47f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férj? 43n 47f

Figyelt kérdés

Mi lenne a véleményetek ha a férjetek ilyen lenne?


Külsőre nincs vele probléma, ápolt, jól öltözködik. Vezető beosztásban dolgozik, anyagi problémák nincsenek. Diplomás. A munkája miatt sokat utazik, gyakran nincs otthon. Amikor otthon van segít mindenben, de van amikor noszogatni kell. Fáradságra hivatkozva sokszor passzív a családi programokat tekintve, nekem kell mindent szervezni, amikor ott van, gyakran nem lelkes. Amikor már hetek telnek el szex nélkül, a passzivitása emelkedik, arra hivatkozik hogy úgy érzi csak házmesternek kell, ezért már jelentkeznek nála a besértődés jelei.


Amit elismerek nála az az, hogy tényleg fáradt, de akkor miért nem alszik napközben amikor otthon van, mi meg nem(én és a gyerek). Van amikor 2 nap alatt 8 órát vagy kevesebbet pihen, aztán több száz km-t utazik.


Nincs szín az életünkben, ő meg nincs azon hogy legyen.


Vélemények?



2023. nov. 17. 11:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

A túlhajszolásból és a folyamatos baszogatásból amit adsz neki depressziós.

Kiégés jelei mutatkoznak nála, amelynek része a depresszió, hogy egy nagy nullának érzi magát és hiába feküdne le pihenni akkor is ki van merülve testileg/lelkileg egyaránt.

Pszichológiai segítséget kellene kérnie és nyugis állapotot teremtenie neked.

Minél jobban nyaggatod annál inkább mélyebbre kerül.

Megértésre van szüksége tőled.

2023. nov. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem azt mondom, hogy nálatok ez van, de sok pasinak nincs szüksége "színre". Elhiszem, hogy neked igen, mint a legtöbb nőnek, de elvárni, hogy a másiknak is ugyanolyan igénye legyen erre csak azért, mert te ezt tekinted magadból kiindulva normálisnak, az nem jó hozzáállás, mert sose lesz akkor neked jó.
2023. nov. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kell egy nyugisabb állás, főleg ha már úgyis elég a pénz
2023. nov. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Amikor itthon van és mi is, elmegy fürödni egy órán át, vagy elkezd főzni. Nekem a főzés nem segítség, van amikor arra hivatkozik hogy ő főzött két napra amíg nem voltunk itthon. Vagy este elkezd netezni, repülő szimulátorozni. Mondván hogy neki is kell kikapcsolódás. Vagy este elkezd tisztálkodni, borotválkozni, majd 9-kor beáll az háló ajtóba, rá van írva hogy akkor szex?!
2023. nov. 17. 11:57
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érzed leszar? Miért nem beszélgetsz el vele?

Egyáltalán honnan szeded,hogy neki fáradtan van kedve mászkálni állandóan?

Házmesterként érzi magát melletted. Szerinted indokolatlanul?

Vedd már észre magadat!

2023. nov. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Laylah ***** válasza:
88%
A leírásod alapján magasan teszel rá, hogy neki jó-e az élete veled vagy sem. Nem elég, hogy stresszes a munkája, még te is rángatod unalmadban ide-oda (próbál jó pofát vágni hozzá, néha nem sikerül), bármit csinál otthon, neked az nem segítség (akkor csinálj mindent magad), ha magára szán egy-két órát, hát az maga a fertő, de legalább még a szexet is megtagadod tőle. Én a helyében lelépnék egy ilyen nő mellől.
2023. nov. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%

Nekem az lenne a véleményem, hogy nagyon komolyan leülnék vele beszélgetni arról, hogy váltson munkát vagy pozíciót cégen belül.


Ez így ugyanis egyenes út ahhoz, hogy 60 éves kora előtt feldobja a talpát. Nem tudom milyen munka ez, de ez még fiatalon is fárasztó, ebben a korban meg pláne. Ha meg van már az anyagi biztonság és te is dolgozol, akkor érdemes lenne váltania, mert így veletek sem tud elég időt tölteni, ő sem élvezi, egészségét és családi életét is tönkre teszi.


A többi csak tünet, és sajnos érthető, még ha némelyik aspektusa valóban nem családkompatibilis is. Mondjuk hogy 2 napra megfőz az pont jó szerintem, engem az jobban aggasztana, hogy nincsenek közös programok. Gyerek(ek) van(nak)? Mennyi idősek?

2023. nov. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
19%
Vén bolond férj.
2023. nov. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem kéne nyaggatni. Keményen dolgozik a családért,m te meg egyből rámész amikor otthon van. Mi lenne ha te aludnál csak 2 naponta meg egész np húznának végig a városban és még szexet sem kapnál sohasem. Jó lenne?
2023. nov. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ez nem párkapcsolati kérdés.

Emberünknem work-life balance problémája van. Ha ez nincs meg, hiába beszélgetsz vele a párkapcsolatról, egyszerűen nincs rá kapacitása.

Vagy egy szemléletváltás kell neki a munkában, vagy egy másik munka ahol a npai 8 órán túl nincs kötelezettsége, utazási idő minimális és ennyi. Sokkal többet adna neki egy ilyen hely, még ha pénzt kevesebbet is. Lényegében... életet adna neki, mert amit most cisnál, az csak zombulás.

2023. nov. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!