Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha te nőként boldogtalan vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha te nőként boldogtalan vagy a házasságodban, gondoltál arra, hogy szeretőd legyen?

Figyelt kérdés
dec. 6. 10:53
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
59%

Volt már szeretőm.

Egy évig tartott.

Aztán részemről komolyra fordult, részéről nem , ezért elhagytam.

dec. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
72%
Boldogtalannak nem mondanám magamat, mert az hogy hiányzik a szex, attól a férjem miatt boldog vagyok. Vannak szexuális problémáink, amin dolgozunk hogy megjavítsuk. De volt két alkalom hogy megcsaltam. Nem vagyok rá büszke, de volt ilyen.
dec. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
80%

Nem, mert az baromira nem oldja meg a párkapcsolati problémákat, helyette csak bonyolít mindent. Se gyomrom nem lenne hozzá, se időm, se energiám.

Én nem voltam gyáva kilépni a szarból és a jövőben sem lennék.

dec. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
55%

Kábé 2 évig havonta egyszer, ha volt szex, de hagyjuk is, hogy milyen volt (egészségügyi, plusz abból fakadó érzelmi probléma miatt)


Ennek ellenére eszembe se jutott a szerető, pedig még engedte is volna a férjem

dec. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Plusz egy ember, akivel szexelni kell? Mit old meg?
dec. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
47%
Elválnék vagy nyitott házasságban élnék ha nem okozna neki gondot. Nem tartanék szeretőt.
dec. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
50%
Nem
dec. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
85%
Volt rá példa. Nem vagyok rá büszke, de inkább csak bizonyította, hogy nem ér ennyit. Rengeteg idő, energia és közben felemészt. Nem ad annyit, amennyit elvesz. Én így vélekedek erről.
dec. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
49%

Vol olyan időszakom, amikor a párom érzelmileg nekem nagyon kevés volt, es kellett egy pótlék.

Rendszerint jártam 2 pasival egyszerre amig nem voltak együtt élős kapcsolataim.

dec. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
49%

Néha vicces is voltak olyanok hogy 2 pasinak is készülök ajándékkal pl valentin napra:) es ügxeltem arra hogy ne kapjanaj egyformát mert szerintem az tré lenne.


Meg olyan viccesek is voltak hogy pl szüleimtől ugyanazt kaptam karácsonyra mint a barátomtól!


Meg olyan is hogy exemtől ugyanazt a kollekciot kaptam ajándékba amit a barátomtól. Hogy 2 pasi is ugyanazt veszi nekem:D

dec. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!