Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha te nőként boldogtalan vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha te nőként boldogtalan vagy a házasságodban, gondoltál arra, hogy szeretőd legyen?

Figyelt kérdés
dec. 6. 10:53
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
55%
Persze, jó is lenne ha lenne :)
dec. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
73%

Igen.

De csak mióta felbukkant valaki az életemben, akivel megtenném.

Addig csak simán elfogadtam, hogy nekem ezt dobta a gép (boldogtalan házasság).

dec. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
61%

Volt olyan kapcsolatom amiben idővel boldogtalan lettem. Nem , eszembe sem jutott. Ettől még van gerincem, nem vagyok aljas, így inkább megpróbáltam kommunikálni az akkori párommal ezzel kapcsolatban. Mivel ő nem volt partner abban, hogy változzon, így szakítottam.

Ha a házasságomban lenne ilyen probléma, akkor sem az lenne a megoldásom rá, hogy félrekefélek.

dec. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
18%

Én e keresek szeretőt.

De sóher irigy ember nem kéne még annak sem.

dec. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
60%
Nem vagyok boldogtalan de igen gondoltam rá. Nem tettem meg.
dec. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
64%
Én ilyen gyökér lehetek, de nekem a boldogtalan házasságra a válás és UTÁNA új kapcsolat volt a megoldásom 🤷‍♀️
dec. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Nem gyökérség. De nem is izgalmas így.
dec. 15. 17:42
 18/36 anonim ***** válasza:
71%
Nem is azért házasodtam, hogy a másik átverésével csempésszek izgalmat az életembe...
dec. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
de cuki..
dec. 15. 20:17
 20/36 anonim ***** válasza:

...ok.

Minek nektek házasság akkor? 😀

dec. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!