Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha te nőként boldogtalan vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha te nőként boldogtalan vagy a házasságodban, gondoltál arra, hogy szeretőd legyen?

Figyelt kérdés
dec. 6. 10:53
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
47%
Alkalmi szex rendkivuli hatassal volt. Szeretot viszont nem tudnam helyen kezelni, erzelmi megcsalas lenne, az nekem sem fer bele.
dec. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Azert kepmutato mindenki, mert annyira retteg a megcsalastol, hogy a sajat gerincenek emlegetesevel a parja gerincet szeretne biztosnak erezni.
dec. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

#22


jól mondod

dec. 15. 23:08
 24/36 anonim ***** válasza:
Nekem volt már és lesz is, persze csak ha nekem tetszik meg valaki. Én nem szeretem a tapadós pasikat.
dec. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
40%
Ez úgy hangzik, mintha el akarnád érni a csillárt, de ásnál alá egy gödröt és abba tennél egy létrát.:)
dec. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Igen, mert szerelmes lettem. Vele megtettem volna. Ő kihátrált, akkor lefeküdtem 2 férfivel, de nem tudták pótolni azt az érzést, amit a szerelmem karjában éreztem, így rájöttem, hogy nincs megoldás, el kell engednem a szerelem és szex iránti vágyamat. Van sok más, amiért élhetek. Szeretetet sokkal igazabbat ad egy kutya és bárki számára elérhető.
dec. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék senki otthoni triggere lenni, se tartós vagy alkalmi kapcàja. Nem hiszek másik férfinak, mint megoldásnak. Elképesztő közeledésekben van részem, egyik sem alapoz meg egy bizalmi kapcsolatot
dec. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Igen. De csak egy bizonyos férfival, de még azt sem tudom kölcsönös - e a vonzalom. Viszont ha az is, nem hiszem hogy meg merném tenni. A lényeg, hogy nem úgy vagyok ezzel hogy boldogtalan, minden szenvedélytől, szerelemtől mentes házasságom miatt feltétlenül szeretőt szeretnék, ezekbe már rég beletörődtem, elfogadtam hogy ez van.
dec. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Boldogtalan voltam a házasságomban, de nem szeretőre vágytam, hanem egy szerető férjre.
dec. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Igen, eszembe jutott már.


De mivel a belső tulajdonságokat illetően magasak az igényeim, feladtam.


43/n

jan. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!